Zet’den kalpli takılar kampanyası

zet-taki-kampanyasi

Özgün tasarımların buluşma noktası Zet, birbirinden güzel takı modelleriyle kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor. 588 dükkanı ve 32.000’den fazla ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet, dönemsel kampanyalarıyla alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürüyor.

Birbirinden şık ve zarif parçaların bir araya geldiği Zet’de, en çok ilgi gören modeller arasında kalp figürlü takılar yer alıyor. Romantik olduğu kadar sevimli bir havası olan kalpli takılar hemen herkesin zevkine hitap ediyor. Zet’de bulunan iç içe geçmiş kalpli bileklikler, minik kalp uçlu kolyeler ve altın kaplama küpeler gibi pek çok seçenek takı severleri bekliyor.

Kendinizi özel hissettirecek tasarımların bulunduğu Zet’de yer alan ürünlerin en büyük özelliği sınırlı sayıda ve tamamen el yapımı olmaları. Sade şıklığı benimseyenler için, ortası kalpli altın kaplama gümüş bilezikler dikkat çekerken, taşlı kalp detaylı küpeler ise gösterişi seven bayanlara hitap ediyor. Renkli iplerden yapılmış ortası kalp figürlü bileklikler, giyimine renk katmayı sevenler için ideal bir alternatif oluyor.

Dönemsel fırsatlarıyla alışveriş tutkunlarını cezbeden Zet’in kalpli takılar kampanyası sizleri bekliyor.