Zamansız Trend:Ear Cuff

tasli-ear-cuff

Kadınların en çok kullandığı takılardan biri de küpeler. Stilimize kimi zaman şık bir dokunuş, kimi zaman da zarif bir detay kazandıran küpeler her geçen gün farklı bir modelde karşımıza çıkıyor. Özgün tasarımcılar arttıkça birbirinden değişik takı modelleri görmek bizi şaşırtmıyor. Son dönemlerin en çok beğenilen aksesuarları arasında yer alan Ear Cuff ise bunlardan biri.

zet-zincir-earcuff

Birkaç sezondur popülerliğini sürdüren Ear Cuff küpeler, yükselişine tam gaz devam ediyor. Yaz trendlerinde önemli bir yer kaplayan Ear Cuff’ların kışın da bir yere ayrılmaya niyeti yok. Zamansız bir parça olarak nitelendirebileceğimiz bu kulak üstüne takılan küpeler, farklı modelleriyle her tarza hitap ediyor. Tek kulak üzerinde tercih edilen Ear Cuff’lar daha çok zincirli, taşlı, yaprak figürlü ve sallantılı modelleriyle öne çıkmakta. Şık bir gece kombininizi taşlı bir Ear Cuff ile tamamlarken, zincir detaylı veya küçük figürlü modelleri günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.

ear-cuff-trend

Kulak üstü, kulak kenarı küpe gibi tabir edebileceğimiz bu model kulağınızı kaplayan bir aksesuar. Sadece kulakta olsa da dikkat çekici bir özelliği olduğundan diğer aksesuarlarınızda daha sade seçimler yapmanızı öneriyoruz.

zet-yildiz-ear-cuff

Gösterişli ve dikkat çekici detayları seviyorsanız taşlı bir model ile tüm gözleri üzerinize çekebilir, sade günlük görünümünüze çarpıcı bir hava katabilirsiniz. Modern bir şıklıktan yanaysanız geometrik şekilli, minik figürlü takı tasarım modelleri ilginizi çekebilir. Zarif ve şık bir görünüm kazanmak için saçlarınızı bir kulağınızın arkasına atıp görünen kulağınızda Ear Cuff kullanabilirsiniz.

ear-cuff

 

zet-ear-cuff-2Ear cufflar her kombininize uyum sağlayacak seçenekleriyle gözde takılar arasına girmiş durumda. Trend olmaktan çıkıp takı dünyasında kendine yer edinen bu modeli önümüzdeki sezonlarda da sıkça göreceğiz.

zet-ear-cuff