Yeni Avon Çift Fazlı Serum ile Tanışın

Daha sıkı görünen, canlı ve ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen kadınların tercihi AVON Anew, etkili yaşlanma karşıtı sonuçlar için çift fazlı serum Anew Ultimate Supreme Dual Oil Elixir’i geliştirdi. Çift Fazlı Serum ile yaşlanmaya siz de savaş açın, cildiniz harika görünsün. 10 kadından 9’unun mevcut kullandığı ürüne göre daha etkili bulduğunu belirtti.


Artık iki güç, serum ve yağ tek bir üründe buluştu!

Serum: Altın mineraller ve siyah incilerle zenginleştirilen yüksek kaliteli teknoloji ile hazırlanmış serum cildi nemlendirir ve ciltte yaşlanmayla oluşan hasarları düzgünleştirmek için çalışır.

Yağ: Kamelya, argan, baobab, gül ve çarkıfelek meyvesi tohumlarından oluşan değerli yağlar cildi besler, güçlendirir ve yaşlanma etkilerine karşı mücadele eder.

2 güç bir arada: 2 haftada etkili 2li formül için serum ve yağı karıştırarak uygulayın!

Anew ürünlerinden 45,95 TL’lik alışverişlerinizle birlikte, 93,50 TL değerindeki Premium güzellik paketini 6,95 TL’ye alabilirsiniz. Paket içerisinde özel tasarımlı ve fermuarlı makyaj çantası, yasemin, misk ve odunsu notalardan oluşan Avon Cherish EDP çanta boyu parfüm ve kirpikleri güçlendiren ve 5 kata kadar hacim veren Anew Maskara ve Serum yer alıyor.

WebzMind Sponsorlu İçerik