Stil sahibi bayanların favorisi Fiat 500C

Fiat-500C

Fiat’ın 500C modelinin, ön camdan bagaj kapağına kadar uzanan elektrikli açılan şık tavanı, kendine has çizgileri ve aksesuarlarıyla çekici ve havalı bir convertible olması, stil sahibi bayanların oldukça ilgisini çekiyor.

Yeni otomobil arayışına giren ve otomobili tarzına uyum sağlamasını isteyen bayanlar için Fiat 500C küçük otomobiller arasında en fazla dikkat çekenleirn başında geliyor. Start&Stop teknolojisinin standart olarak sunulduğu Fiat 500C Multijet, 100 km’de ortalama 3.9 litrelik yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor.

Küçük olmasının ve rahat kullanımının yanı sıra istenildiği gibi kişiselleştirilebilmesi, otomobile uygun cüzdan, çanta, mouse, anahtar kaplamalar gibi kişisel aksesuarlarının olması 500C’nin özellikle kadınların tercih ettiği arabalar arasında yer almasında etkili oluyor.

Tasarım özellikleriyle ve elektrikli sofftop tavanıyla farkını ön plana çıkaran Fiat 500C, kumaş kaplı ve sürgülü tavan sistemi fildişi, kırmızı ve siyah olmak üzere 3 farklı renkle satın alınabiliyor. Biri açık, diğeri koyu iki ayrı iç mekan ve 14 farklı döşeme seçeneğiyle de oldukça göz kamaştırıyor.
Fiat 500 C; 1.2 69 HP benzinli, 1.4 100 HP 16V benzinli ve 1.3 Multijet 95 HP 16V dizel olmak üzere 3 farklı motor seçeneği sunuyor.

Farklı gövde renklerine uygulanabilir 8 sticker takımı, 10 farklı arma çeşidi, 9 farklı anahtar kabı, 7 alaşım jant, 2 jant kapağı, siyah/fildişi iç mekan seçeneği, 3 farklı renkte sunulan deri direksiyon simidi ve vites topuzu, elektrikli ve buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve bir çok farklı aksesuarıyla Fiat 500C sürüş keyfinize yeni bir ayrıcalık katacak.

Fiat 500C Standart 7 hava yastığı, ABS+EBD’den ASR, MSR, HBA ve Hillholder içeren ESP’ye, enerji emici gövde yapısından acil fren durumlarında otomatik devreye giren flaşörlere kadar bir çok aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle donatıldı.
Otomobilinizi yenileyecekseniz ya da ilk defa otomobil almayı düşünüyorsanız yeni otomobil modelleri araştırırken, hiçbir otomobilde bulamayacağınız kadar çok alternatife sahip olan Fiat 500C fiyatları ve modeli hakkında mutlaka bilgi almanızı tavsiye ederiz.