Sloganlı Tişört Modasına Devam

tisort

İlkbahar ve yaz sezonunun şüphesiz en çok tercih edilen giyim ürünlerinin başında tişörtler gelir. Birbirinden farklı tişörtlerin olmadığı bir gardırop düşünülemez bile. Bu sezona baktığımız zaman geçen yıl olduğu gibi sloganlı tişört modasına devam edildiğini görebilmek mümkün. Farklı kesimlere ve yazılara sahip olan ve bir mesaj içeren tişörtler bu yıl da moda. Modayı takip edenler arasındaysanız mutlaka bunlardan bir tanesine sahip olmalısınız.

Şortlarla, eteklerle, pantolonlarla ve bermudalarla kombin edilebilen bu mesaj içerikli sloganlı tişört modelleri oldukça ilgi çekiyor. Sessiz iletişim kurmaya olanak sağlayan ve kullanıcısının ruh halini yansıtmakta olan bu tişörtler dilediğiniz gibi kombin edebilmenize de olanak sağladığından oldukça doğru bir seçim olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sebeple farklı kesimlere sahip olan modellerini almanız ve kullanmanız size daha havalı bir duruş katacaktır.

Modanın dile gelmiş hali olarak görülen slogan yazılı tişörtlerin farklı renklerde bulunuyor olması sayesinde sevdiğiniz renk ve ruh halinizi yansıtan sloganları üzerinizde taşımanız mümkün olacaktır. Özellikle 90’lı yılların tekrar popüler olması ile ortaya çıkan grunge akımının etkisi ile oluşan bu tişörtlerden gardırobunuzda mutlaka bulundurmalısınız. Kısa tişörtler olarak kullanıldığı zaman oldukça tarz bir görüntüye kavuşan bu tişörtler size tarz katacaktır.

Eski trendlerin modern dokunuşlarla karşımıza çıktığı hali olarak görülen sloganlı tişörtler spor kıyafetler arasında değerlendirmekle beraber, giderek daha spor bir hale gelen kalem etekler ve yüksek belli pantolonlarla da oldukça tarz bir görüntü oluşturabiliyor. Bu sebeple çalışan bayanlar için de bu tişörtleri kullanmak oldukça rahat bir hale gelebilmektedir. Bu sayede çalışırken de kendi ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

tisortler

2014’te mini trend olarak karşımıza çıkmaktayken bu sezon makro trend olarak karşımıza çıkan sloganlı tişört kullanımı bayanların daha asi bir ruha sahip olduklarını da göstermeye yarıyor. Kendi fikrinizi ifade etmenize ve konuşmadan da kendinizi anlatmanıza olanak sağlayan bu tişörtlerin bu sezon oldukça fazla kullanıldığını görebilirsiniz. Payetli bir etekle ya da bol bir jean ile kombin edebilecek olmanız bu tişörtleri daha rahat kullanabilmenize de olanak sağlayacaktır.