Slip-on ayakkabı rahatlığı

slip-on-spor-ayakkabi

Son zamanlardaki giyim trendlerinde farklı tarzların bir arada kullanılması dikkat çekiyor.  Özellikle spor ve klasik parçaların birlikte kullanıldığı bu dönemde, slip-on ayakkabılar hem rahatlığı hem de her tarza uyması sayesinde bayanların gözdesi.

Karmaşa içinde şıklık trendi, yıllardır alıştığımız klasik kıyafetle klasik ayakkabı ve özellikle de topuklu ayakkabı giyme kuralını yıkmış durumda. Klasik veya spor, her türlü kombininizi slip-on ayakkabılar ile tamamlayarak bu bahar rahat ve stil sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Daha rahat hareket edip pek çok kıyafetle kolayca kombin edebileceğiniz slip-on ayakkabılarıslip-spor-ayakkabi

Her gardıropta olması gereken ve özellikle son zamanlarda stiletto ve sivri topuklu ayakkabı modasından sıkılanlar için kurtarıcı niteliğinde olan slip-on ayakkabılar ile rahat bir şıklık yakalamak mümkün.  Dilediğiniz tarzda kıyafete uyan  slip-on ayakkabılarla bu bahar daha enerjik ve renkli geçecek.

spor-ayakkabi-2

Spor kıyafetlerinize şıklık katan bu model, klasik tarzda elbise ve pantolonlarla kullanıldığında stilinize sıra dışı ve cool bir hava veriyor.

elbise-slip-on-ayakkabi

Düz renkli seçeneklerin yanı sıra leoparlı, kareli, çiçekli gibi değişik desenli kumaşlarda olan Slip-on ayakkabılar, sezonun en gözde parçalarından. Her an her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve şıklığınızı tamamlayacak bir ayakkabı arıyorsanız, slip-on ayakkabılardan bir tane edinmeniz şart.

slip-on-ayakkabi-3

Arkadaşlarınızla ufak bir geziye çıktığınızda kot pantolon ve tişörtün altına slip-on ayakkabınızı giyip gün boyu rahat ve şık olmanın tadını çıkarın.  Alışverişe giderken giyeceğiniz mini elbisenizin veya eteğinizin altında da oldukça hoş duracaktır. Klasik parçalarla da kullanılabilen bu modeli, uzun süre ayakta kalacağınız özel günlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

leopar-ayakkabi

spor-ayakkabi