Silk’n Silhouette ile yaza yepyeni bir bedenle merhaba deyin

silkn-silhouette

Yazın yaklaşmasıyla birlikte havalar ısınmaya başladı. Bikini sezonu kapıya dayandı. Hal böyle olunca birtakım hazırlıklara başlamak gerek. Kışlık kıyafetleri bir kenara kaldırıp yerine incecik,  capcanlı renklerde tiril tiril elbiseleri çıkarma zamanı geldi. Ancak yaza yakışır kısa şortların, mini elbiselerin içinde kendimizi daha iyi hissetmenin yolu iyi bir bakımdan geçiyor.

Yaz yaklaşırken hepimizin ortak arzusu güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmak. Plajlarda selülitli bacaklarla dolaşmayı kim ister ki?  O halde bir an önce harekete geçmenin tam sırası. Selülitten kurtulmak için bu zamana kadar pek çok krem veya bitkisel formül deneyip olumlu bir sonuç alamadıysanız, dert etmeyin. Sizlerle tanıştıracağım bu mucizevi ürün ile selülit derdiniz tarihe karışacak.

Hollanda kökenli Avrupa’nın en güvenilir firmalarından Silk’n’in dünyada büyük yankı uyandıran selülit cihazı Silk’n Silhouette, devrim niteliğinde teknolojisiyle vücut hatlarımızı sıkılaştırıp selülitlerin oluşumunu azaltıyor. Cildin derin katmanlarını ve sarkan cildi güçlendiren ürün ile cildimiz elastikiyet de kazanıyor.

Vücudumuza şekil vermeye yarayan ve cildimizi yenileyen bu sihirli ürün ile selülitlerden kurtulmak çok kolay. Cihazı kullanmak da bir o kadar basit. Öncelikle cildinize ufak miktarda bir jel uyguluyorsunuz. Böylece Silhouette cildiniz üzerinde daha kolay hareket edebiliyor. Jeli kullanmadığınız takdirde ürünün cildinizle temas etmesi mümkün değil. Ardından cihazı cildinizin üzerine koyup ileri doğru düz bir şekilde hareket ettirmeniz yeterli.

Silk’n Silhouette’in son derece güvenli ve etkili bir ürün olduğunu da ekleyelim. Termal sensör ile birlikte verilen ürün, ısı sabitleyicisi sayesinde cildinizin sıcaklığını ölçtüğünden cildinize zarar verecek herhangi bir problemle karşılaşma ihtimalini en aza indiriyor.

Silk’n Silhouette’in mucizevi etkilerini kısa sürede görebilmek mümkün. Birkaç kulanım sonrasında cildinizin yumuşadığını ve portakal kabuğu görüntüsünün azaldığını fark edeceksiniz. Cihazın hem sessiz çalışması, hem de hafif ve ideal boyutta olması kullanım açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Bu ürün sayesinde güzellik salonuna gitme gereği duymayacağınıza eminiz. Evde kendi başınıza rahatça kullanabileceğiniz bu alet ile kolayca vücudunuzu forma sokup selülitlerden kurtulacaksınız. Özellikle sarkmaya meyilli ve elastik olmayan bölgelerde etkisini göreceksiniz. Bundan böyle daha ince ve daha güzel görünmek için en iyi yol arkadaşınız Silk’n Silhouette olacak.

Yaza daha sağlıklı ve genç bir bedenle merhaba demek için vakit kaybetmeden Silk’n Silhouette ile tanışın. Bu mucizevi selülit cihazına hepsiburada.com’dan 799TL’ye ulaşabilirsiniz.  Daha uygun fiyata almak istiyorsanız, 28 Mayıs’a kadar devam eden yarışmamızı kaçırmayın. Selülite yönelik bakım sırlarınızı #evimdegüzellik etiketiyle @kozmycom’u mentionlayarak instagram veya facebook’dan paylaşın, Silk’n Silhouette’e 250TL indirimle sahip olma şansını yakalayın.