Siemens’in Derin Dondurucuları ile Tazelik Yaz Kış Güvence Altında

Siemens GC15MVW20N model sandık tipi ve GS36NAI31 model noFrost çekmeceli derin dondurucuları, gerek düşük enerji tüketim değerleri, gerek ergonomik yapıları ve geniş hacimleri ile dikkat çekiyor.

Siemens GC15MVW20N model sandık tipi derin dondurucu A+ sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sunuyor. 143 litrelik dondurucu bölmesi, 15 kg (kg/24saat) dondurma kapasitesi ile geniş bir hacme sahip dondurucu, elektrik kesintilerinde 40 saat saklama özelliği ile güvenli bir kulanım sağlıyor. Ağırlığı azaltılmış derin dondurucu kapağı, mekanik ısı ayarı, derin dondurucunun konfor ve güvenlik standartlarını yükseltiyor. Siemens GC15MVW20N softLine tasarımı ile estetik bir görünüme sahip. 84 x 78 x 60 cm (derinlik ölçüsüne kapı kolu dahildir) ölçüleri ile her eve ergonomik şekilde uyum sağlayabiliyor.

Siemens GS36NAI31 noFrost çekmeceli derin dondurucusu, tasarım ve ergonomi konusunda fark yaratıyor. Derin dondurucu A++ enerji sınıfı ile dikkat çekiyor. Derin dondurucu 255 litrelik geniş iç hacminin yanı sıra 20 kg’lik (kg/ 24 saat) dondurma kapasitesine sahip. Kolay temizlik imkanı sağlayan inox easyClean özelliği ile kullanım ömrü boyunca parlak ve verimli bir aydınlatma sağlayan LED ışık, kolay doldurulabilen ve her zaman taze buz imkanı sunan, çıkarılabilen buzmatik, ekstra büyük yiyecekler için ek alan yaratan bigBox gibi özellik ve donanımlar Siemens GS36NAI31 derin dondurucuda bir arada sunuluyor.

Derin dondurucunun kullanım kolaylığı sunan en önemli özelliklerinden biri noFrost olması. Bu özellik, dondurucunun temizliği açısından önemli bir avantaj sağlıyor. touchContol-Elektronik ile elektronik sıcaklık ayarı, dondurucu bölümünde sıcaklık yükselmelesinde optik ve akustik alarm, hafıza fonksiyonu içeren Multi-Uyarı sistemi, kapı açık uyarı tonu, freshSense ile akıllı sensörler sayesinde her zaman sabit sıcaklık sağlanması derin dondurucunun güvenli kullanım sunan özellikleri.

MultiAirflow özellikli dondurucu , 25 saatlik eletrik kesintilerinde kesintisiz saklama imkanı sunuyor. Derin dondurucu bölümünde ayrıca varioZone çıkarılabilen emniyetli cam raflar sayesinde ekstra kullanım alanları elde edilebiliyor. Derin dondurucu ikisi bigBox, toplam beş şeffaf dondurucu çekmecesi ve 2 adet flap kapaklı bölme ile dondurucu takvimi de var.

186 x 60 x 65 cm (derinlik ölçüsüne kapı kolu dahil) boyutlarındaki derin dondurucunun, 90 derece açılabilen kapısının yönü değiştirilebiliyor.