Sevgililer Günü için hediye alternatifleri

Sevgililer için senenin en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız sizin için seçtiğimiz bu hediye alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

Atkı
Sert rüzgarlara karşı onu korumakla kalmayacak ve her taktığında aklına sizi getirecek. Özellikle kırmızı ve bordo renkli atkılar neredeyse tüm renkler ile uyduğu için tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Dilerseniz atkıya uyumlu bir şapka da alarak takım halinde hediye edebilirsiniz.

Ami-Alexandre-Mattiussi

Parfüm
Hangi kadın sevgilisinin mis gibi parfüm kokmasını istemez ki? Yanında yokken bile kokusu burnuna geldiğinde alır onu başka diyarlara götürür… Parfüm her insanın imzası gibidir. Bir koku kimseye aynı oranda yakışmaz. Erkek arkadaşınızın kullandığı belli bir parfüm varsa onu, yoksa sizin ona yakışacağını düşündüğünüz yeni bir kokuyu hediye edebilirsiniz.

chanel

Traş Makinesi
Traş bıçakları düzenli kullanımda cilde oldukça zarar veriyor. Kıl dönmelerinden tutun da, minik kesiklere hatta batıklara sebep olabiliyor. Ayrıca erkek arkadaşınızın cildi hassassa traş olmak onun için bir kabusa dönüşmüş olabilir. Ona rahatlatıcı özelliği bulunan traş makinelerinden hediye edebilir, onu büyük bir acıdan kurtarabilirsiniz.

Braun-CoolTec-Shaver

Akıllı Saat
Teknoloji sever bir erkek arkadaşa sahipseniz ona akıllı cep telefonlarıyla uyumlu çalışabilen saatlerden hediye edebilirsiniz. Mesajlarını ve maillerini okuyabileceği, müzik dinleyebileceği, kulaklık ile telefon görüşmelerini yapabileceği bu saat akıllı telefonlara bluetooth yardımıyla bağlanıyor. Ayrıca erkek arkadaşınız günde kaç adım attığını ve ne kadar kalori yaktığını da bu saatten takip edebilir.

akılli-saat

Kazak
Bu yıl moda olan örgü desenli kazaklar neredeyse her tarzda oldukça şık duruyor. Siz de erkek arkadaşınıza soğuk kış günlerinde içini ısıtacak, dilediği zaman günlük, dilediği zaman da iş yerine gömlek üstüne giyebileceği bir kazak hediye edebilirsiniz.

fred-perry-kazak

 

Kahve Makinesi
Kahve, özellikle iş günlerinin olmazsa olmazıdır. Bizi sadece uyandırmakla kalmayıp aynı zamanda içimizi de ısıtır. Tek kapsül ile birçok çeşit kahve yapma imkanı sunan ve görünüşüyle de göze hitap eden özel tasarım bir kahve makinesi erkek arkadaşınızın en beğeneceği hediyelerden biri olabilir.

nescafe-dolce-gusto

Deri spor ayakkabı
Önümüzdeki günlerde havalar yavaş yavaş ısınmaya başlayacak ama bir süre daha yağmur yağacağı kesin. Dondurucu soğukların olmadığı ama yağmurun da bizi yalnız bırakmadığı o günlerde erkek arkadaşınızın ayağında sizin aldığınız bir spor ayakkabının olması kulağa oldukça hoş geliyor.

deri-spor-ayakkabı