Sevgililer Günü için aşkınıza yapabileceğiniz sürprizler ve alabileceğiniz hediyeler

Sevgililer Günü birlikte  bir kutlama yapmak, birbirine değişik hediyeler vermek büyük bir önem taşır.  Bu yüzden bazı hoşuna gidecek sürprizler hazırlayabilir, hediyeler alabilirsiniz.

 

sevgililer-günü-5

Sevgililer Günü sevgilinize yapabileceğiniz 7 sürpriz

Birçok kişi bir sürpriz hazırlamanın oldukça pahalı olduğunu düşünüyor olsa da aslında oldukça düşük bütçelerle dilediğiniz gibi erkek arkadaşınızı mutlu edebilecek ve ömür boyu hatırlayabileceği sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bu tür hoş ve romantik sürprizlerden kadınlar kadar erkekler de hoşlanır.

Odanın her yanını kalpli mesajlarla süsleyin: Sevgilinizin kaldığı odaya ya da evinin her tarafına kendi el yazınızla yazdığınız güzel yazılar bırakabilirsiniz. Bu notları duvarlara, televizyona, bilgisayara, kitaplığına, tablolara ve aklınıza gelebilecek her yere yapıştırabileceğiniz gibi bu kağıtları bir ipe bağlayarak tavandan sarkmasını sağlayabilirsiniz. Her ne kadar tavandan aşağıya sarkması için biraz çaba harcamanız gerekiyor olsa da böyle bir sürpriz erkek arkadaşınız tarafından kesinlikle çok beğenilecektir. Bu kağıtlar üzerine onu neden sevdiğinizi belirten sözleri de sıralayarak yazabilirsiniz.

En çok sevdiği spor arabayı kiralamak: Herkesin bildiği gibi erkeklerin en büyük tutkularının başında spor arabalar gelmektedir. Eğer sevgilinizin hangi spor arabayı çok sevdiğini biliyorsanız bir günlüğüne de olsa bu arabaları kiralayarak ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Birlikte bu arabada küçük bir seyahat sayesinde sevgilinizin aklında onu ne kadar sevdiğiniz ve tanıdığınız konusunda fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle araba tutkusunu biliyor olmanız ve onunla bunu paylaşıyor olmanız emin olun sevgiliniz için büyük bir öneme sahip olacaktır.

Tuttuğu takımın maçlarına kombine bilet: Kısmi zamanlı da olsa erkek arkadaşınızın tuttuğu takımın maçlarına kombine bileti almanız ve eğer sevgililer günü içinde bu takımın maçı varsa birlikte bu maça gitmeniz emin olun erkek arkadaşınızın hoşuna gidecektir. Genelde bir bayanın futbol sevmediğini düşünecek olursanız erkek arkadaşınızla onu mutlu edecek bir anı paylaşıyor olmanız emin olun çok hoşuna gidecektir.

Kalp şeklinde yiyecekler: Sevgilinize bir sofra hazırlamak istiyorsanız özellikle az maliyetli olan ve kesinlikle erkek arkadaşınızın ilgisini çekebilecek yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Kahvaltı için haşlanmış yumurtayı sıcakken şekle sokarak kalp haline getirebilir, evde kalp şeklinde pastalar yapabilir ve kalp şeklinde pizza hazırlayabilir ve sevgilinizin kalbini kazanabilirsiniz. “Erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini” düşünecek olursanız ona kalp şeklinde yiyecekler hazırlamanızın oldukça etkili olacağını görebilirsiniz.

sevgililer-günü-2

Fotoğraf karelerinizden bir aşk mesajı: Bu sürprizi hazırlamak için bir arkadaşınızdan fotoğraflarınızı çekmesini istemelisiniz. Çektiğiniz fotoğraf karelerini bir araya getirdiğiniz zaman çeşitli şekillerde kalp oluşturmanız ve elinize aldığınız kartlarla ona olan aşkınızı anlatmanız oldukça etkili olacaktır. Bu küçük fotoğraf karelerini birleştirerek büyük bir tablo da oluşturabilirsiniz.

Mesajlardan oluşan mektuplar: Bu sürprizi hazırlamak için önceden hazırlanmanız gerekiyor. Sevgilinizin size attığı mesajları silmeden evvel bir kağıda tarihleri ile birlikte saklayın. Sırasıyla hem sizin hem de sevgilinizin attığı mesajları not ettiğiniz bu kağıtları sevgililer gününde güzel mektup kağıtlarına temize geçip etkileyici ve eğlenceli zarfları kullanarak bu mesajları mektuplar haline getirmeniz de oldukça anlamlı bir sürpriz olacaktır.

Nostaljik oyunlar ya da pc oyunları: Tüm erkekler oyun oynamaktan hoşlanır. Super Mario oynayarak büyümemiş bir kişi yoktur herhalde. Siz de sevgilinize bu gibi oyunları hediye ederek güzel ve nostaljik bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca pc ve konsol oyunları da bu konuda  çok doğru bir seçim olabilecektir.

Erkek arkadaşınıza, eşinize alabileceğiniz 6 Sevgililer Günü hediyesi

Bir yıl içerisindeki en romantik anlardan biri de 14 Şubat Sevgililer Günü‘dür. Çiftlerin birbirlerine sevgilerini daha açık bir şekilde ifade edebilmelerine olanak sağlayan bu özel günde sevdiğiniz erkeğe alacağınız hediyeyi seçmek çoğu zaman zor olabilir. Pek çok kişi kadınlara bir şeyi beğendirmeyi çok zor buluyor olsa da, aslında bir erkeğe hediye almak çok daha fazla zordur. Özellikle rafine zevkleri olan bir erkek arkadaşınız ya da eşiniz varsa hediye seçimi çok daha zor bir hale gelebilir.

sevgililer-günü

Sevgililer Günü’nde hediye seçme konusunda erkeklerin daha şanslı olduğunu görebilirsiniz. Çünkü herhangi bir hediyelik eşya dükkanına giderek birbirinden değişik ve özel hediyelik ürün arasından rahatlıkla seçim yapabilmeniz mümkündür. Ancak söz konusu bir erkeğe hediye almak olduğu zaman kadınların aynı derecede şanslı olmadığını görebilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gereken konu sevdiğiniz erkeğin özel ilgi alanlarını göz önünde bulundurmanızdır. Her sene aldığınız parfüm, ayakkabı ve saat gibi klasik hediyeler yerine daha orijinal hediyeler almayı istiyorsanız önerilerimizi göz önünde bulundurmalısınız.

Taraftar bardağı ve diğer aksesuarları: Spor tutkunu bir erkek arkadaşınız ya da eşiniz bulunuyorsa onun için tuttuğu takımla ilgili aksesuarlar almanız orijinal bir fikirdir. Tuttuğu takımın formasını giydiği bir fotoğrafını bardağa, yastığa ve bir sertifikaya bastırmanız çok anlamlı ve sevebileceği bir hediye olacaktır.

Kişiye özel hediyeler: Çok uzun yıllardır birlikte olan kişiler için hediye seçimi her zaman zor olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bir hediyelik eşya dükkanından alabileceğiniz hediyeler yerine daha kişiye özel hediyeler almanız daha doğru bir seçim olacaktır. Sevgililer Günü hediyesi olarak, üzerinde adının basılı olduğu cüzdan, kalem, kemer seti, baş harflerinin olduğu kol düğmeleri gibi kişiye özel hediyelerden yaptırabilirsiniz.  

İlginç hediyeler: Bazı erkekler için sadece kullanabileceği hediyeler almak yerine bakınca onu gülümsetebilecek hediyeler almanız da çok doğru bir seçim olabilir. Mesajlı kurabiye kutuları, yılın en iyi sevgilisi/eşi oskarı, zamanı tersten gösteren saat, aşk tapusu, aşk diploması, kişiye özel resimli duvar saatleri gibi tercih edebileceğiniz hediye seçenekleri sayesinde hem onları mutlu edebilmeniz hem de her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabileceğiniz hediyeler alabilmeniz mümkün olacaktır.

Çikolata kutusu: Kişiye özel hediyeler arasında yer ala bu çikolatalar içerisinde kendi özel mesajınızı yazabilecek olmanız mümkün olduğundan ve her çikolata parçası ile onu mutlu edebilecek olduğunuzdan ona sevginizi yazılı olarak da ifade edebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Stresli bir anında bu çikolatalardan bir tane alarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

sevgililer günü 3

Özel puzzle: Kişiye özel olarak hazırlanan bu yapbozlarda dilerseniz birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı, dilerseniz sizin için önemli olan bir sözü ya da dilerseniz her ikisini birlikte kullanabilmeniz mümkündür. Bu sayede karşınızdaki kişide beklediğinizden daha büyük bir mutluluk ve gülümseme görebilmeniz mümkün olacaktır.

Özel çerçeveler: Bu çerçeveler üzerinde sevgiliniz ya da eşinizle olan bir fotoğrafınızı kullanabileceğiniz gibi isimlerinizi kullanarak da bu çerçeveleri hazırlattırabilirsiniz. Bu çerçeveler içerisine sizin için özel bir anın fotoğrafını da yerleştirerek hediye etmeniz sayesinde ofiste ya da evde bu çerçeveleri kullanarak güzel anlarınızın ölümsüz hale gelmesini sağlayan bu özel fotoğrafları daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.