Seksapalitenizi ortaya koyacağınız 6 parça

Dolabınızın altını üstüne getirmektense tercihinizi erkeklerin en beğendiği kıyafetlerden yana yaparak hem muhteşem bir güzelliğe hem de göz alıcı bir seksiliğe sahip olabilirsiniz. İşte erkeklerin kadınlarda görmekten çok hoşlandığı parçalar…

Mini çekiciliği
Tüm zamanların en çekici kıyafeti olan mini etek, erkeklerin kadınlarda en beğendiği giysi diyebiliriz. Hele bir de güzel bacaklara sahipseniz karşınızdaki erkeği büyüleyeceğinize eminiz. Ayrıca mini eteğin üzerine daha kapalı kıyafetler tercih etmeniz eteğin çarpıcılığını arttıracaktır.

mini-etek

Göz alıcı tulum
Tulumlar da mini etekler gibi bacaklarınızın boyunu göz önünde bulundurarak seçmeniz gereken bir kıyafet. Kısa boylu kadınları olduğundan daha da kısa gösteren bu giysi, üstüne giyeceğiniz çok açık olmayan bir bluzla hem seksi hem de sevimli görünmenizi sağlayacak.

tulum-2

Gizemli üstler
Tek omzu açık olan üstler ve yakası geniş kazaklar size salaş bir seksilik kazandıracak. Bu tarz üstler özellikle lacivert jean’lerle hem sportif hem de şık duruyor.

omuz-dekoltesi

Basit ama seksi Jeanlar
Bazı erkekler skinny jean ve sade basit bir tişörtü oldukça seksi buluyor. Kilonuza güvenenlerdenseniz bacakları sıkıca saran skinny jean’leri hem özel günlerde hem de gündelik kıyafetlerinizle tercih edebilirsiniz.

skinny-jean

Göğüs dekolteli bluzlar
Göğüs dekolteli kıyafetler hem kadınların fazlasıyla tercih ettiği, hem de erkeklerin çok beğendiği giysiler arasında geliyor.

dekolte-bluz

İyi hissettiren kıyafetler
Bazı kıyafetler vardır; dışarıdan çok sade ve basit görünse bile size kendinizi çok güzel hissettirir. Onları giydiğiniz zaman kendinize güveniniz tavan yapar ve enerjinizi dışarı da yansıtırsınız. Bu yüzden her şeyden önce sizi gerçekten iyi hissettiren kıyafetlerden şaşmamalı ve yüzünüzden de içten gülümsemenizi eksik etmemelisiniz.