Saçlarına özen gösteren anneler için 3 hediye önerisi

Her kadın gibi annelerimiz de bakımına oldukça düşkündürler. Özellikle saçlarının yapılı olup güzel görünmesi onlar için önemlidir. Eğer sizin de bakımına önem veren bir anneniz varsa,  saç şekillendirici ürünler onun için harika bir anneler günü hediyesi olabilir.

Sizler için üç güzel ürünü bir araya getirdik. Bu birbirinden etkili ürünlerle anneniz saçlarına kolayca şekil verip güzelliğine güzellik katabilecek.

beko-sac-duzlestirici

Beko saç düzleştirici
Anneniz düz saçı seviyorsa ve bunun için kuaförden çıkmıyorsa, ona alabileceğiniz en güzel hediye saç düzleştirici olacaktır. Kaliteli bir saç düzleştirici ile anneniz kuaföre gitme gereği duymadan, evde kendi başına kolayca saçlarına şekil verebilecek. 5 kat seramik kaplamalı plakaları ile saçları zarar görmeden düzleştiren Beko BKK 2204 saç düzleştirici annenizin mükemmel saçlara kavuşmasını sağlayacak. Eğimli gövdesi ve hareketli alt plaka ile ergonomik bir tutuş sağlayan ürün saçlarınızı ideal ısıda şekillendiriyor.

İyon özelliği sayesinde saçların elektriklenmeden düzleşmesini sağlayan ürün ile annenizin saçları her zamankinden daha düz ve bakımlı görünecek. Göz alıcı dalgalar yaratmak için ise bukle aparatını kullanmanız yeterli. 60 dakika kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanan ürün, kısa sürede ısınıp kullanıma hazır hale geliyor.

beko-sac-sekillendirici

Saç maşası
19 mm çapındaki ince maşası ile kısa saçlarda bile mükemmel bir sonuç veren Beko BKK 1178 saç şekillendirici bakımına önem veren anneler için güzel bir hediye alternatifi. 140-180 derece arasında ayarlanabilir ısı özelliği bulunan Beko saç maşası ile sık bukleler yapabilirsiniz. İyon özelliği sayesinde saçlara zarar vermeden şekillendiren ürün evde ve seyahatlerde annenizin yanından ayırmadığı bir parça olacak. Beko BKK 1178 saç şekillendirici ile anneniz her gün kuaförden çıkmış gibi havalı saçlara sahip olabilecek.

beko-sac-kurutma-makinesi-

Saç kurutma makinesi
Anneniz saç kurutma makinesini değiştirmeyi düşünüyorsa, ona etkili bir kurutma ve şekillendirme sağlayan bir maikne hediye edebilirsiniz. Seramik ızgarasıyla saça zarar vermeyen, 2200 W motor gücü, 3 ısı ve 2 hız ayarıyla kısa sürede saçları kurutan Beko BKK 2207 saç kurutma makinesi, soğuk üfleme düğmesi ile kurutma veya şekillendirme sonrası saçı sabitleyerek şeklini koruyor.

Açılıp kapanabilen iyon teknolojisi sayesinde saçların elektriklenmesini önlerken, onlara ipeksi bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca fön başlığı ile annenizin evde fön çekmesi bir hayli kolaylaşıyor.