Pötikareler dışarı

potikare-etek

Geçmişe özlem duyanlara müjde! Eski masa örtüleri, bebek kıyafetleri ve rodeo gömleklerinin vazgeçilmez deseni pötikare, bu sezon yeniden yükselişte. Hafif retro bir havaya sahip bu desen, kloş eteklerden bluzlere pantolonlardan çantalara birçok parçada karşımıza çıkıyor.

Çocukluğunuza dönme niyetinde değilseniz fırfırlı, lolitayı çağrıştıran detaylardan kaçının. Tercihinizi sade kesimli modellerden yana kullanın.

potikare-pantolon

Siyah beyaz pötikareli sigaret pantolonlar bu sene oldukça popüler. Bu pantolonları düz basic bir bluzle giyip sade bir babetle tamamlayın. Kombine biraz canlılık katmak için renkli minik çantaları tercih edebilirsiniz.

potikare-etek-2

Pötikare deseni kloş eteklere ise ayrı bir yakışıyor. Romantik bir havası olan kloş etekleri casual gömleklerle kombinleyerek sevimli ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

potikare-etek-kombin

Midi pötikareli etekleri tarzınıza göre ister kısa üstlerle, ister basic tişört ile kombinleyin. Kısa üstlerle daha seksi bir görünüm elde ederken, basic bir tişört ile kloş eteğin romantik havasını sporlaştırabilirsiniz. İddialı bir görünüm için kırmızı sivri burun bir topuklu ayakkabıdan şaşmayın.

potikare-sort

 

Pötikareli şortlar stiline sevimli bir hava katmak isteyenler için ideal bir parça. Pötikareli mini şortları beyaz bir gömlekle giyerek hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Gömleğinizin ucuna ufak bir düğüm atarak görünümünüze daha spor ve cool bir hava katabilirsiniz. Baharı anımsatan cıvıl cıvıl çantalarla kombininizi renklendirin.

gomlek-kombin

Bu desende öne çıkan bir diğer parça ise pötikareli gömlekler. Küçük kare desenli gömlekler kot şortlarla harika bir uyum yakalıyor. Boyfriend tarzı yırtık şortunuzu bebe mavisi pötikareli bir gömlekle giyerek bahara yakışır iç açıcı bir kombin yapabilirsiniz. Siyah beyaz pötikareli gömlekler de bu sezonun oldukça revaçta. Yüksel bel denim şortunuzu pötikareli gömleğinizle giyip cool ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

canta

Tek bir hit parçayı aksesuarla hareketlendirerek son derece havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun için şık bir çanta, sevimli bir stiletto veya pötikare şeritli hasır bir şapkadan destek alın.

pembe-ayakkabi

 

elbise

 

Pötikareli elbiseler ise yaz kombinleri için biçilmiş kaftan. Kareli, belden robalı elbiselerle seksi ve cool bir havaya bürünebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan yüksek topuklu bantlı bir ayakkabı ile şık bir çanta.