Pançolarla rahat şıklık

pançoBirkaç sezondur moda dünyasını kasıp kavuran pançolar bu kış da bir yere ayrılmıyor. Soğuk kış günlerinde bizi sıcacık tutan bu model rahat ve şık tarzıyla kadınların gözdesi olmaya aday.

Micheal Kors, Massimo Dutti, Zara, Mango ve Koton gibi pek çok markanın koleksiyonunda yer alan pançolar  bu sezon birbirinden şık modelleriyle bizleri karşılıyor. Tasarımlarda siyahın yanı sıra camel, lacivert ve kırmızılar öne çıkmakta. Grafik desenleri, çizgiler ve püsküller ise göze çarpan detaylardan.

Yünden yapılmış kalın şalları andıran pançolarla stilinize etnik bir hava katarken, çizgili bol kesim modellerle modern ve rahat bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kıyafetinize bambaşka bir görünüm kazandıran bu şık model soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Sizler için sezonun en gözde panço tasarımlarını bir araya getirdik. Bu modellerden biri hayalinizdeki panço olabilir, ne dersiniz? panco panco-2 panco-3 panco-4 leopar-panco panco-gri panco-kareli   panco-ceket photo-2 panco zara-panco panco-leopar   zara-panco-2