Özgün tasarım meraklıları için özel bir adres; Zet

zet-canta

Kıyafetlerin önemli tamamlayıcısı ve kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan çantalar özellikle moda tutkunu bayanların en büyük zaaflarından biridir. Kadınlar renk renk çeşit çeşit çantalara sahip olsalar da hep daha farklısını ve yenisini isterler. Gece gezmesi için ayrı, günlük için ayrı, küçük ve büyük olmak üzere pek çok modelde çantaya ihtiyaç duyarlar.

Kimi bayanlar ise özel tasarım ürünlere düşkünlerdir. Kendisinde olan ürünün bir başkasında olmasından çok hoşlanmazlar. Bu nedenle farklı ve ilginç parçalara yönelirler. İşte şimdi sizinle paylaşacağım adres tam da bahsettiğim özgün tasarım meraklılarına hitap ediyor.

Çanta, gözlük, şapka, saat gibi farklı aksesuar ürünlerini bir araya getiren Zet, stiliyle fark yaratmak isteyenlere benzersiz seçenekler sunan bir adres. Alışveriş çantasından sırt çantasına, omuz çantasından clutch modellere kadar geniş yelpazede alternatifin yer aldığı Zet, her tarza ve ihtiyaca uygun çanta modellerine yer veriyor.

zet-desenli-canta

El yapımı kalp detaylı deri çantalar, meyve desenli büzgülü çantalar, lamba desenli bez çantaların yanı sıra karikatür ve pop art baskılı çantalarıyla göz dolduran Zet, özgün tasarımlara meraklı çanta tutkunlarını mest ediyor.

zet-karikatur-canta

560 dükkanı ve 30,110 ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet, her geçen gün eklenen yeni dükkanlarıyla ürün çeşidini arttırmaya devam ediyor. Dönemsel kampanyalarıyla özel fırsatlar sunan Zet’in birbirinden güzel ürünlerini kampanyalar sayfasında bulabilir, %70’e varan indirimlerle çanta kampanyasından faydalanabilirsiniz.