Otelz ve Eventegg ile iş ortaklığı yapacak

otelz5

Yerli konaklama arama motoru Otelz, uluslararası kongre, konferans, sempozyum ve fuar gibi etkinlikleri listeleyen ve kullanıcılarına seyahatlerini planlama imkânı sunan Eventegg ile işbirliği kurduğunu açıkladı.

2013 yılında kurulan Otelz, zengin veri tabanında Türkiye içindeki lüks otellerden ekonomik pansiyonlara kadar binlerce farklı konaklama imkânı sunarak, Türkiye’de ilk kez ön ödeme almadan rezervasyon yapılabilen bir otel arama motoru olarak yayın hayatına başladı. Aynı zamanda Otelz, gelişmiş arama ayarları sayesinde kullanıcılarına, 9000’den fazla simge yapının çevresinde arama yapabilme imkânı da sunuyor. Son dakika fırsatları ve kampanyalarıyla da ilgi çeken Otelz,Eventegg ile yaptığı iş ortaklığıyla, hızlı gelişimine daha fazla katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz yıl yayına giren ve tüm dünyada gerçekleştirilen uluslararası akademik ve iş dünyası etkinliklerini listeleyen, aynı zamanda kullanıcılarının konaklama ihtiyaçlarına da en güvenilir otel arama motorları üzerinden cevap vermeyi amaçlayan Eventegg’in Otelz ile kurduğu iş ortaklığını şirket yetkilileri söyle değerlendiriyor. “Umut vadeden iki yeni Türk girişimi olarak bu ortaklığın hem Türkiye’deki sektöre hem de karşılıklı olarak taraflarımıza çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.”