Ofis masanız şenlensin

Ofis masanızı sevimli ve orijinal tasarımlarla süsleyerek çalışma alanınıza renk katmaya ne dersiniz? Sizin için seçtiğim bu birbirinden güzel aksesuarlar ile çalışma saatleriniz daha keyifli geçecek.

el-kalemlik
El kalemlik: El şeklindeki bu kalemlik masanıza ayrı bir hava katacak. Kalemleri elinizde tutuyormuş izlenimi veren bu tasarım ile ofis masanızı canlandırabilirsiniz.

geyik-notluk

Robin Geyik notluk: Sık sık not aldığınız ufak not kağıtlarını sürekli kaybetmekten şikayetçi misiniz? Aniden not alma ihtiyacınız olduğunda etrafınızda kağıt bulamıyor musunuz? Robin geyik notluk ile bu sorunlara son verme zamanı.

Not kağıtlarını sırtında, notlarınızı ve kaleminizi ağzında taşıyan Robin Geyik Notluk sayesinde, hatırlamanız gereken önemli bilgiler her an gözünüzün önünde olacak. Not kağıtlarını düzenli bir şekilde saklayacak bu şirin notluk, ofis masanızın göz bebeği olacak.

ataclık

Kirpi ataçlık: Ataç dağınıklığına son vermek için bundan güzel bir tasarım olabilir mi? Manyetik kirpi ataçlık ile ataçlarınız bundan böyle kirpinizin sırtında toplanacak.

kalemtras-kalemlik

Kalemtıraş kalemlik: Bu kocaman kalemtıraş kalemlerinizin ucunu açmak için değil, masanızda dağınık bir şekilde duran kalemleri bir düzene sokmak için tasarlanmış bir kalemlik. Bu dev kalemtıraşda kalem ve benzeri kırtasiyelik eşyalarınızı bir arada tutarken, aynı zamanda masanıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Orijinal tasarımlara meraklı biriyseniz, bu ahşap kalemtıraş tam size göre.

silgiBüyük hatalar için dev silgi: Artık hata yaptım diye ahlanıp vahlanmaya gerek yok. En büyük hataları bile silebilen dev silgi yanınızda. Bugüne kadar görüp görebileceğiniz en büyük silgi olan bu devasa silgi, ofis masanızı süsleyerek çalışma saatlerinize neşe katacak.

kek-notluk

Kekli notluk:  Cupcake severler, her gün yanı başınızda duran bir cupcake’e ne dersiniz? Cupcake diliminde onlarca not kağıdından oluşan bu şirin notluk,  en tatlı notluk tasarımı olsa gerek. Not yazmayı daha keyifli hale getirecek cupcakeli notluk ile masanız şenlenecek.