Mutfakta karışık sandalyeler

Mutfaklar evimizin en keyifli ortamlarından biridir. Sıkça vakit geçirdiğimiz bu alanı asıl zevkli hale getiren şey ise yemek köşeleridir. Leziz yemeklerin tadını çıkarıp ailemiz ve arkadaşlarımızla hoş sohbetlere daldığımız yemek masalarını değişik bir dekorla daha güzel bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz? O zaman yemek alanını sıradanlıktan kurtarıp farklı bir havaya büründürme zamanı.

mutfak-karisik-sandalye

Farklı dekorasyon fikirlerine açıksanız, karışık sandalye modasına uyarak mutfağınızda dikkat çekici bir köşe oluşturabilirsiniz. Takım sandalyeler yerine birbirinden farklı renkte veya modelde sandalyeleri birlikte kullanmayı deneyin. İster Ahşap, ister plastik veya metal olsun, değişik sandalyeleri bir araya getirerek ilginç ve hoş bir dekora imza atabilirsiniz.

karısık-sandalye

Aynı renkte ama farklı modelde sandalyeleri bir arada kullanarak modern ve özgün bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı formda, modern tasarımlı beyaz sandalyeleri birlikte kullanarak hoş bir uyum yaratabilirsiniz.

mutfak-karisik-sandalye

Modern çizgide bir ahşap masayı, birbirine yakın modelde eski ahşap sandalyeler ile tamamlayarak şık bir yemek alanı oluşturabilirsiniz. Nefti yeşil ve camel rengi birbiriyle güzel bir uyum yakalayacaktır.

renkli-sandalye

Takım sandalye alışkanlığından kopamıyorsanız, masanın başlarına farklı renk ve modelde sandalye koyarak değişik bir hava yakalayabilirsiniz.Kırmızı renkli sandalyeler ile mutfağınızı daha canlı ve enerjik bir hale getirebilirsiniz.

karısık-sandalye-mutfak

Siyah, beyaz dekora sahip mutfağınızda ayakları ahşap, tasarım beyaz masanızı değişik formlu  siyah sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Sandalyelerden birini beyaz seçerek hem takım algısını bozar, hem de aydınlık bir etki yaratabilirsiniz.

Bu birbirinden güzel mutfak dekorasyonu fikirleriyle yaşam alanınızı daha keyifli ve eğlenceli ortamlara dönüştüreceksiniz.