Mutfaklara keyifli köşeler

Leziz yemeklerin hazırlandığı mutfaklar, aynı zamanda evimizin en keyifli alanlarındandır. Tüm ailenin bir araya geldiği akşam yemeklerinde edilen muhabbetler, çay, kahve eşliğinde yapılan sohbetler mutfağın neşe kaynağıdır.

mutfak-koltuk

Mutfağınızda hijyenik ve kolayca yemek pişirebileceğiniz bir alan kadar, bu anların keyifli geçmesini sağlayacak bir ortam hazırlamalısınız. Bu da doğru ürün seçimi ve planlamayla mümkün olabilir.

sedir-koltuk

Mutfak masası veya ada ünite ile farklılaştıracağınız mutfağınızda ailenizle ve arkadaşlarınızla sohbet edip zevkli dakikalar geçirebileceğiniz bir ortam yaratın. Güzel, konforlu bir yemek köşesi hazırlayarak aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar yaşayacağınız bir alan oluşturabilirsiniz. Karşılıklı bir sedir veya köşe koltuğu hem rahat hem de şık bir seçim olabilir. Köşe koltuğunuzu cam önüne yerleştirerek gün ışığı altında kitabınızı okumanın keyfini yaşayabilir,  konforunuz için renkli yastıklardan faydalanabilirsiniz.

ada-unite

Mutfağınızda kullandığınız ada ünitesinin etrafına uzun bar sandalyeleri yerleştirerek de çay, kahve sohbetleriniz için ideal bir alan yaratabilirsiniz.

yuvarlak-masa

Cam kenarında yuvarlak bir masa tercih ederek herkesin rahatça birbirini görüp sohbete katılabileceği keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz. Masanızın üstünde yer vereceğiniz canlı çiçekler ortama sıcak bir hava katabilir.

renkli-dekor

Mutfak mobilyalarında doğal renkleri tercih edip huzurlu bir atmosfer yakalarken, halı, perde, minder ve örtülerde canlı ve desenli kumaşlar kullanarak renkli bir mutfak oluşturabilirsiniz.