Mutfağınız için kullanışlı ve şık fikirler

 

puantiye-ortu

Mutfağınıza farklılık katacak dekoratif fikirlerini sizin için derledik. Bu birbirinden güzel fikirler ile mutfağınızı daha keyifli bir hale getirebileceksiniz.

Mutfağınızda romantik bir tarz yakalamak için çiçek ve puantiye desenli objelere yer verin. Puantiyeli mutfak örtüsüyle sıcak bir ambiyans yaratırken, çiçekli perdeler ile mekana ferahlık katabilirsiniz.

mutfak-dekorasyon Eski dolaplarınızın iç kısmını desenli kağıtlarla kaplayarak onlara yeni bir görünüm kazandırın. Minik çiçek desenli ve renkli duvar kağıtları mekana canlılık katabilir. aspirator Mutfağınızın demirbaşlarından bulaşık makinesi, aspiratör veya davlumbaz gibi aletler sesli çalıştığından, bu ürünleri alırken çıkardıkları ses düzeyini göz önünde bulundurarak tercih yapın. Yemek dışında bir nevi rahatlama ve sohbet alanı olarak benimsediğimiz mutfaklarda rahatsız edici düzeyde ses çıkaran makineler kullanmaktan çekinin. mutfak-sandalye Mikrodalga fırın, mutfak robotu ve tost makinenizi tezgah yerine dolap içi rafta saklayarak düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece mutfak aletlerinize kolaylıkla ulaşabilir, tezgahınızda daha geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Yemek masası etrafındaki takım sandalye modasından biraz uzaklaşın. Mutfak masalarınızın etrafını farklı form ve renge sahip sandalyelerle donatarak uyumsuzluktan uyum yaratabilirsiniz. Farklı modelde renkli sandalyeler ile mekana hem canlılık hem de hareket katacaksınız. led-tv Mutfağınız aynı zamanda dinlenme ve keyif alanıdır. Mutfağınızın uygun bir köşesine Led televizyon koyarak TV keyfini mutfağa taşıyabilirsiniz. mutfak-aydinlatma Zamanınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mutfaklarda aydınlatma önemli bir unsurdur. Yemek hazırlarken size yeterli ışık sağlayacak, sofrada yemek yerken masanızı aydınlatacak lambalar tercih ederek mutfağınızda sıcak bir ortam oluşturun. Tezgah üstü aydınlatma ve masa üstüne sarkıtlar ideal bir seçim olabilir.