Küçük tuvaletlere şık fikirler

Evinizin küçük tuvaleti nam-ı diğer misafir tuvaletini şık dekorlarla bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Dilerseniz sizin için seçtiğimiz dekorasyon örneklerine bir göz atalım.

kucuk-banyo

Şık bir duvar kağıdı ve zarif bir ayna ile misafir tuvaletinize hoş bir hava katabilirsiniz. Köşeli ve dar banyolarınızda her iki yana asacağınız aynalar ile daha ferah ve geniş bir alan yaratabilirsiniz. Aynanın iki yanını kristal taşlı duvar aplikleri ile süsleyerek şıklığı arttırabilirsiniz.

banyo-küçük

Küçük tuvaletinizde banyo dolabı olarak eski bir şifonyer kullanabilirsiniz. Modern bir duvar kağıdıyla hoş bir havaya bürünen tuvaletinizin dekorunu sade bir ayna ve duvar apliğiyle tamamlayabilirsiniz. Ayrıca taze çiçekler mekana güzel bir hava katacaktır.

banyo-havlu

Misafir tuvaletinizde sevimli aksesuarlara yer vererek onların yüzünde hoş bir tebessüm bırakabilirsiniz.

misafir-banyosu

Modern tarzda bir misafir tuvaleti hazırlamak istiyorsanız, sade çizgide, şifonyeri andıran bir banyo dolabı ve ahşap görünümlü tasarım bir ayna kullanabilirsiniz. Yerlerde açık renk ahşap parke kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Tepeden sarkıtılan loş bir ışık ve lavabo üzerine yerleştirilen küçük bitkiler misafirlerinize hoş bir ambiyans sunacaktır.

mavi-banyo

Misafir tuvaletinizde mavi-beyaz birlikteliği ile ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Duvarda yunus balıklarının yüzdüğü bir duvar kağıdı, eski mavi bir dolabın üzerinde seramik çanak lavabo, yalın bir ayna ve beyaz şapkalı zarif aplikler ile iç acıcı bir banyo hazırlayabilirsiniz.

banyo-mercan

Mercan renkli bir lavabo dolabı ile renkli ve iddialı bir tuvalet dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Gösterişli bir ayna, zarif bir duvar kağıdı ve dekoratif aksesuarlar ile misafirleriniz için hoş bir ortam yaratabilirsiniz.