Hayalinizdeki banyo Kale360 ile hayat buluyor

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Banyonuz için tarzınıza ve beklentilerinize uygun seramiği, dolabı, duşa kabini, kısacası banyo ürünlerini bulmak için mağazaları gezmek yerine oturduğunuz yerden banyonuzu kendiniz tasarlamaya ne dersiniz?

Kale360.com ile oturduğunuz yerden hayalinizdeki banyoyu tasarlamak mümkün.

kale360-banyo-tasarimi

Banyosunu yenilemeyi düşünenler için son derece pratik ve hızlı bir tasarım programı sunan Kale360 ile banyonuzun planını kolayca yapabiliyor, Çanakkale Seramik ve Kalebodur’un binlerce çeşit seramik modelleri arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürün ile ilgili içinize sinmeyen bir durum olduğunda, ürünü değiştirme şansınız da var.

Kale360’ın bu pratik ve basit uygulaması evinin dekorasyonuna meraklı kadınların bir hayli işini kolaylaştırıyor. Kullanımı oldukça kolay olan banyo tasarım programı ile 3 adımda banyo planınızı oluşturabiliyorsunuz. Bu aşamada Kale360’ın zengin ürün yelpazesi banyonuzu renklendirmenize yardımcı oluyor.

Banyo dekorasyon markalarının mağazalarında sınırlı sayıda örnekler bulabilirken, Kale360’da farklı alternatiflerini görebiliyor, banyo tasarım modelleri oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca başkalarının yapmış olduğu banyo tasarımlarını inceleyebileceğiniz zengin foto galerisinden ilham alabilirsiniz.

Kale 360’ın bu web tabanlı tasarım programı sayesinde evinizde, oturduğunuz yerden kendi banyonuzu tasarlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok kolay. www.kale360.com adresine girip üye olduktan sonra banyo tasarım işlemine geçebilirsiniz. Öncelikle banyonuzun şeklini seçerek işe başlıyorsunuz. Ardından yer ve duvar seramiği, pencere, kapı, banyo mobilyası, klozet, küvet gibi ürünleri planınıza dahil ederek tasarımınızı şekillendiriyorsunuz. Sonunda ise banyonuzu panoromik ve 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Üstelik birkaç farklı plan yaparak seçenekleri arttırabilirsiniz.

Hayalinizdeki banyoyu kolayca tasarlama fırsatı yaratan Kale360’da tasarladığınız banyoyu tek tıkla hesaplatıp en yakın satış noktasıyla iletişime geçebilirsiniz. Kale’nin uzman ekipleri sayesinde dilediğiniz banyoya kısa zamanda kavuşabilirsiniz.