Farklı tarzda 4 trençkot modeli

trenckot

Trençkot zamanı geldi de geçiyor. Bir anda serinleyebilen havalarla karşılaştığınız zaman aklınıza gelen trençkotlar bu yıl göz kamaştırıcı bir zarafete sahip. Bu da insanda birkaç adet edinmeyi isteği uyandırıyor. Yazdan kışa, kıştan yaza geçerken bir anda kabanlara sarılmak ya da kabanlardan uzak kalmak yeni trençkot trendleri sayesinde artık çok gerilerde kalacak.

Birbirinden şık ve renkli trençkotlar sayesinde daha şık ve zarif bir görüntüye kavuşabileceğiniz bir gerçektir. Sarı, kırmızı, mavi, ekru ve beyaz gibi canlı ve taze renklerle oluşturulan trençkotların mini elbiseler, tulumlar, takımlar, taytlar ve bluzlarla oldukça şık bir şekilde kombin edilebiliyor olması sebebiyle bu yıl mutlaka gardırobunuzda bu ürünlere yer vermelisiniz. Daracık pantolonlarınızla daha havalı bir görüntü oluşturmak için de trençkotlardan faydalanabilirsiniz.

Klasik ve Şık Trençkotlar
İlkbahar mevsimi için daha popüler bir giyim ürünü olarak karşımıza çıkan trençkotlar için klasik ve şık kesimlerin uygulanması iş hayatınızın da trençkotlarla daha renkli hale geleceğini gösteriyor. Klasik modellerde kullanılan renk detayları sayesinde baharın enerjisini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Farklı Renk ve Sıra Dışı Kesimlere Sahip Trençkotlar
Yeni sezonda klasik hale gelmiş modellerin yanı sıra özellikle genç ve enerji dolu bayanların tercihi olan farklı kesimlere sahip trençkotların daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Farklı markaların yeni sezon trendleri arasında bulunan bu trençkotlarda bu yıl özellikle Uzak Doğu esintisi ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlar farklı bir stil yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Karnaval Tadında Trençkotlar
Dikkat çekici renk ve desenlerle de karşımıza çıkacak olan trençkotlar karnaval havası estirecek. Değişik renklerde tasarlanan trençkotlar sayesinde değişik kombinler oluşturabilir ve üzerinizde bulunan trençkotların renkli ve eğlenceli desenlerini ruh dünyanıza yansıtabilirsiniz. Bu bakımdan trençkotlardaki renklilikten yararlanmanız kesinlikle faydanıza olacaktır.

Denimlerle Kombinlenebilen Sportif Trençkotlar
Denim pantolon, gömlek ve çanta gibi ürünlerle kombin edebileceğiniz sportif trençkotların bu sezon oldukça revaçta olacağını söyleyebiliriz. Mavi ve beyaz uyumunu yakalamak ve bunların verdiği enerjiyi kullanmak isteyenler için ideal bir seçim olduğunu ve mutlaka denemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.