Evlere kış modası Masko ile geliyor

Dünyanın en büyük mobilya kenti Masko, bu kışın en özel mobilya alternatiflerini bir araya getiriyor. Masko aksesuarlardan ev tekstiline kadar uzanan ürün grubu alternatifleri ile dekorasyon meraklılarını İkitelli’ye bekliyor.

Klasikten moderne pek çok alternatifi; 700’ü aşkın mağaza ve 500’den fazla markayla bir arada sunan “Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti” Masko, bu sene de evlerini kışa hazırlamak isteyenlerin buluşma noktası oluyor.

Her bütçeye uygun mobilya seçenekleri ile en yeni dekorasyon trendlerini cazip fırsatlarla sunan Masko, bu kış da yenilikçi tasarımları ile evlerine farklı bir soluk getirmek isteyenleri bir araya getiriyor. Sunduğu şık modern, klasik, dömiklasik oda takımları, kullanışlı modüler parçalar, TV üniteleri, sürgülü dolap sistemleri, kitaplıklar, ofis mobilyaları ve ev tekstil ürünleri ile kış modası Maskoda canlanıyor.

Sezonun moda renkleri bordo, mavi, mor ve gri tonlarına sahip yuvarlak hatlı koltuklar, lake ile parlamış tv ünitelerinin yeni bir karakter katacağı salonlar bu kış minimalist ve ferah bir hal alıyor. Büyük hantal mobilyalar da yerini daha küçük mobilyalara bırakırken keskin hatlar rafa kalkıyor. Evlerine renk katmayı planlayanların aklını başından alacak aksesuar çeşitleriyle de dikkat çeken Masko, tüm dekorasyon tutkunlarını İkitelli’ye bekliyor. Ev dekorasyonuna dair ihtiyaç duyulan her şeye ulaşabileceğiniz Masko Mobilya Kenti hakkında www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com