Evinde zigzag deseni kullanacaklara 5 tüyo

 

zigzag-duvar

Hareketli ve eğlenceli mekanları seviyorsanız, zigzag deseni tam size göre. Bu geometrik desene ve forma sahip ürünlerle evinizi çok daha modern ve renkli bir hale getirebilirsiniz.

zigzag-duvar-kagidi

1.Modern ve dinamik bir oturma odası için zigzag desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.  Bu geometrik desenli duvar kağıtları duvarınıza hareket, ortama modern bir hava katacak.

yastık

2.Canlı renklerde tekstil ürünleriyle zigzag deseninin çarpıcı etkisini daha iyi ön plana çıkarabilirsiniz. Sarı, pembe, mavi renklerin hakim olduğu zigzag desenli yastıklar koltuklarınızı ve yatağınızı süslemek için harika bir seçim olabilir.

mutfak-zigzag

Ayrıca mutfağınıza zigzag desenli şık bir kilim ekleyebilir, yatak odanızda zigzag desenli renkli bir nevresim takımı kullanarak ortama enerjik bir hava katabilirsiniz.

zigzag-nevresim

Zigzag deseni perdelerde de sıkça kullanılıyor. Zigzag desenli bir perdeyle odanıza modern ve şık bir dokunuş katabilirsiniz.

zigzag-perde

3.Zigzag formlu bir mobilyayla çarpıcı bir mekan yaratabilirsiniz. Zigzag şeklinde bir aydınlatma elemanı veya sehpa kullanacaksanız, diğer eşyalarınızda daha sade modeller seçerek dengeli bir görünüm yakalayın.

zigzag-aydinlatma

zigzag-sehpa

4.Sade tarzda hazırlanmış bir dekorasyona zigzag desenli aksesuarlarla hareket katabilirsiniz. Banyonuzda kullanacağınız zigzag desenli bir havlu veya cam kısmı zigzag desenli kokulu mumlar ortamın enerjisini arttırabilir.

havlu

5.Eğer iki katlı bir eve sahipseniz, alt kısmı zigzag görünüme sahip merdiven ile doğrudan bu tarzı uyarlamış olacaksınız.

zigzag-merdiven

Bu 5 pratik önerileriyle göz alıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.