En Derin Saç Problemlerinde “Kerastase Specifique” Serisi

kerastase-specifique-004Saç derisinde dengesizliğe ve kepeğe yol açan yorgunluk, hava kirliliği ve mevsim değişikliği gibi etkenler en sık karşılaşılan saç derisindeki yağlanma ve saç dökülmesi problemlerinin de başlıca nedeni. Hassas bir şekilde saç derisini dengeleyen, kepeklenme ve yağlanma karşıtı Kerastase Specifique serisi saçları sağlığına kavuşturuyor.

Banyo, bakım ve şekillendirici bakım olmak üzere 3 adımda saçları güzelleştiren Specifique saçtaki hasara uygun ürünler sunuyor. Hassaslaşmış saç derisi ve kuru saçlar için hipoalerjenik yapıdaki temizleyici ve sakinleştirici saç banyosu Dermo-calm Riche ile saçlar yumuşaklık ve esneklik kazanıyor. Saç banyosu aynı zamanda saç derisini yeniler ve kaşıntıyı önler.

Kerastase, kepeklenmeye meyilli kuru saç derisi için kepeğe karşı etkili nemlendirici şampuan Bain Exfoliant Hydratant’ı öneriyor. Düzenli kullanım ile kepeğin 6 hafta içinde yok olduğu ve saçların canlanarak hafiflediği görülüyor.

Yağlı saçlar ve yağlı saç derisi için uzun süre etkili düzenleyici saç banyosu Bain Clarifiant ile saç derinlemesine temizleniyor. Ferahlatıcı etkiyle beraber saç ipeksi bir dokunuş kazanıyor, içeriğindeki B6 vitamini sayesinde saçlar besleniyor.

Kerastase Specifique serisi saç kaybını 3 adımda önlüyor. Saç banyosunun ardından uygulanan 2 farklı bakım ürünü ile saçlar güçlenerek doğal saç büyümesi gerçekleşiyor. 1. adımda uygulanan Bain Stimuliste GL saç banyosu, zayıflayarak dökülen ince telli saçların dökülmesini önlüyor ve enerji veriyor.

  1. adımda dökülme karşıtı yoğun bakım uzmanı Aminexil Force R sayesinde saç dökülmesi yavaşlıyor, besleyici ve enerji veren yapısıyla foliküllerin güçlenmesi sağlanıyor. İçeriğindeki madecassoside maddesi ile mikro-tahriş önleniyor. 119 kişi üzerinde 6 hafta boyunca yapılan klinik testlere göre günde 140 saç teli kurtarılmış oluyor.

Kerastase Specifique ve diğer Kerastase saç bakım ürünlerine tahtatarak.com web sitesinden ulaşabilir, siparişlerinizi kapınızda teslim alabilirsiniz. Ödemenizi internet alışverişiniz sırasında yapabilir, kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.