Değerlendirilmeyi bekleyen saklı köşeler

Evinizde kenarda, köşede kalan boş alanlarını kullanışlı ve şık bir hale getirmeye ne dersiniz? Salonunuzun bir kenarında, koridorda veya yatak odanızda boş duran köşeleri dresuar ve koltuk ikilisiyle sevimli ve hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

mor

Evinizin girişinde sevimli bir köşe oluşturmaya ne dersiniz? Antrede sarı bir dresuar ile mor koltuğu bir araya getirerek misafirlerinize renkli bir karşılama mekanı yaratabilirsiniz. Duvarın bir bölümünü çiçekli duvar kağıdıyla kaplatarak ortama daha sıcak bir hava katabilirsiniz. Dresuarın üzerinde ayna kullanarak şık bir görünüm yakalayın. Mor ve sarıyı fıstık yeşili detaylarla buluşturarak mükemmel bir uyum yakalayın.

köşe-sandalye

Merdiven altında bulunan duvar kenarındaki köşe boş ise, oraya pastel tonda bir dresuar ve bej renkli bir sandalye yerleştirerek sıcak, samimi bir ambiyans yaratabilirsiniz. Duvarı baskı tablo ile süsleyerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Kablolu telefonunuz varsa onu dresuarın üzerine koymak akıllıca bir fikir. Böylece saatlerce süren telefon görüşmelerinizi koltuğunuza kurulu, rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

çatı-katı

Çatı katının kuytu bir köşesinde eskitme beyaz bir şifonyer ile tekli berjere yer verebilirsiniz. Şifonyeri  güzel bir tablo ile tamamlayıp üzerini çiçekler ve dekoratif aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Zarif bir abajur kullanmanız mekana şıklık katacaktır.

pembe-koltuk

Evinizin girişinde ya da bahçeye açılan köşede dresuar ve tekli berjeri bir arada kullanabilirsiniz. Dresuarın üzerini güzel anlarınızdan oluşan fotoğraf çerçeveleriyle süsleyerek şık bir fotoğraf köşesi oluşturabilirsiniz. Pembe veya mavi gibi canlı renkte döşenmiş bir koltuk ile ortama enerjik bir hava verebilir, saksı çiçekleriyle mekana tazelik katabilirsiniz.

koltuk-salon

Sade, ferah ve modern dekorasyonları seviyorsanız, salonunuzun boş bir köşesinde gri renkli bir dresuar ile hasır berjere yer verebilirsiniz. Şifonyerin üzerini gümüş ayaklı sade bir abajur ve dekoratif aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.