Dans dolu bir gece için 5 mekan

 

Angelique

İstanbul geceleri kendinden her dönem söz ettirmeyi başarıyor. Sahip olduğu mekânları ile her türden ve her tarzdan insanı ağırlayan İstanbul, yazın ayrı kışın ayrı gece hayatının gözde şehirlerinden olma özelliğini koruyor. Doyasıya dans etmek isteyenler aynı zamanda eşsiz ve kaliteli mekânlarla dört dörtlük bir gece geçirebiliyorlar. Müzik performanslarından menü çeşitliliğine bir çok alternatif bulabileceğiniz en özel mekânları sizler için belirledik. İşte size İstanbul’da dans dolu bir gece için 5 mekân:
 
1. Anjelique: Mekan Ortaköy’de üç katlı bir yalıda bulunuyor. Her bir katta farklı tarzda bir müzik çalmakta. Böylelikle birçok farklı müzikseveri aynı anda ağırlayabiliyor. Restoran kısmı da bulunan mekânın mutfağı gerçekten görülmeye değer. Anjelique, boğaz manzarası eşliğinde adeta eğlence ve lezzet şovu yapıyor. Dünyaca ünlü DJ’lerin özel performansları ile eğlence ve dansın zirve yaptığı bu mekâna özel müzik CD’leri de her yıl kendi ismi ile çıkıyor. Bazı geceler yapılan özel dans şovları ise kaçırılmamalı.

2. Babylon: Asmalımescit’te yer alan mekân Taksim’in gözde eğlence mekânlarından biri. Canlı performansların ses getirdiği mekânda, eğlencenin ve dansın tadına doyacaksınız. Mini konser havasında geçen geceler yaşanmaya değer cinsten. Sürekli ünlü isimlerin canlı performansları eşliğinde, elinizle içkinizle kendinizi kaptırdığınız dans dolu geceler Babylon’da sizleri bekliyor.

3. Cosmique Room: Taksim efsanelerinden biri olmaya aday bir mekân. Dj performansları, servis, ses sistemi ve arka bahçesi ile dans dolu bir gecede aradığınız her şeyi en güzel şekli ile sizlere sunuyor. Gelip görmek ve bu mekânı yaşamak gerek.

4. Supperclub: Amsterdam çıkışlı olan mekân en son şubesini Ortaköy’de açtı. Marjinal, yaratıcı, sanat ve özellikle özgürlük temalarının işlendiği mekân, Supperclub eğlence anlayışını İstanbul ile buluşturuyor. Ve ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. Her zaman sıra dışı ve özgür olmayı hedefleyen mekân müzik ve dans konusunda da bu hedefinden şaşmıyor.

propaganda
5. Propaganda: İstiklal Caddesinin göz bebeklerinden olan mekân dansın zirveye ulaştığı noktalardan biri. Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından özel DJ’lerle renklenen Propaganda geceleri, hafta içi canlı performanslarla da göz dolduruyor.