Çocuklar Lego City İle Hayatı Tanıyacak

lego-cityÇocuklara şehir hayatını oyuncaklarla tanıtmak sizce de çok eğlenceli olmaz mıydı? Adından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi günlük şehir hayatında yaşanabilen her şeyin yer aldığı Lego City ile artık kentler çok daha eğlenceli bir hal alacak.

İçerisinde havaalanı, tren, inşaat ve polis, itfaiye, ambulans gibi sivil hizmetlerin oyun setlerinin yer aldığı seri ile çocuklar kimi zaman bir hırsızı kovalayacak kimi zaman su altı dalışı yapacak kimi zaman da şehirde ansızın çıkan bir yangını söndürecek.

Şehrin Tüm Sırları Gün Yüzüne Çıkıyor

Lego City serisinin en dikkat çekici oyun setlerinden bir tanesi olan Lego City Cargo Train tam 888 parçadan oluşuyor. 6-12 yaş aralığındaki tüm çocukların oynayabileceği oyuncak kargo treni, motorlu olarak tasarlanmış ve uzaktan kumanda sayesinde çocuklara mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Çocuklar, yine aynı seride yer alan Lego City Volcano Helikopter ile aktif bir yanardağı söndürebilecekler. Üstelik bu onlar için eşsiz bir deneyim ve heyecan demek. Aktif volkanda yer alan mürettebatın hızlıca kurtarılması için muhteşem tasarımlı helikopter iş başında olacak!

Şehrin altını üstüne getireceğiniz ve tüm sırları gün yüzüne çıkartabileceğiniz Lego City Oyun Setleri’nin içinde konsepte uygun birçok figür de bulunuyor. Figürler, ekipmanları kullanabilecek ve setin içindeki araçlara binebilecek şekilde tasarlanmış. Üstelik her biri birbirinden eğlenceli ve sevimli…

Çocuklar Lego City Oyun Setleri ile günlük şehir hayatını çok ama çok sevecek…