Burçlara göre stil önerileri

burclar-moda

Burcunuz karakterinizi olduğu kadar stilinizi de etkiler. Sizler için burcunuza uygun stil önerilerini bir araya getirdik…

Koç

İddialı olan koç burcu kadını kıyafetlerini özenle seçmeye dikkat eder. Sıradışı olmayı sever. Çok fazla aksesuar kullanmayı tercih etmese de vazgeçilmez parçaları güneş gözlüğü ve saattir. Kırmızı rengi seven koç burcu kadınını, çoğu zaman pantolon ve gömlek içinde görebilirsiniz. Parlak, canlı, klasikten uzak parçalar tercih etmelidir.

Boğa

Boğa kadını her zaman zarif ve bakımlı olmaya özen gösterir. Dış görünüş onlar için her zaman önemlidir. Takı kullanmayı pek sevdikleri söylenemez. Hele ki imitasyon aksesuarın yakınından geçmezler. Yeşil ve yeşilin tonlarını güzel taşıyan Boğa Kadını casual ağırlıklı giyinmeyi sever.

İkizler

İkizler kadınının tarzında anlık değişimler görülebilir. Bir gün maskülen tarza bürünürken, diğer bir gün romantik olabilir. Rahat olmayı seven ikizler kadınına jean’li kombinler çok yakışır. İkizlerin favori rengi mor ve mor tonlarıdır.

Yengeç

Romantik ve hassas oluşuyla bilinen Yengeç kadınlarının giyimlerinde de bunu hissetmek mümkün. Şapkalar, ince uçuşan etekler Yengeç kadınının sık kullandığı parçalardandır. Zerafeti çağrıştıran dantel detaylı üstler ve şık gömlekler yengeçe çok yakışır. Şık, kadınsılığı vurgulayan, klasik elbiseler içinde çok mutlu olacaktır.

Aslan 

Lüks ve ihtişam düşkünü Aslan kadını, trendleri yakından takip eden, modaya meraklı bir kişilik olarak giyim konusunda para harcamaktan kendini alıkoyamaz. Sarı ve güneş tonları aslanın rengidir. Aynı zamanda pırlanta, elmas gibi ışıltılı takıları da kullanmayı severler.

Başak

Klasik tarzıyla bilinen Başak kadını her zaman şık ve rahat oluşuyla ön plandadır. Genellikle aksesuar kullanmaz ama büyük çantalara özel bir ilgisi vardır. Başak kadınına en çok yakışan renkler mavi ve mavinin tonlarıdır.

Terazi

Modayı yakından takip eden terazi kadını naif ve seçicidir. Aksesuar kullanmayı da çok sever. Romantizm tutkunu olarak dantel ve güzide parçalara ilgi duyan Terazi kadınının favori rengi yeşilin pastel tonlarıdır.

Akrep

Tarzıyla tüm bakışları üzerine toplayan Akrep kadını, vücuduna tam oturan kıyafetler tercih eder. Gizemli ve dinamik olan Akrep kadınına çizgili kıyafetler ve lacivert tonları yakışır.

Yay 

Sportif ve rahatına düşkün olan Yay kadınları genellikle jean giymeyi severler. Yay burcu kadınının favori rengi turkuazdır. Desenli üstleri, kırpılmış jeanleri ondan fazla seven yoktur.

Oğlak

Sade ve rahat bir stile sahip olan Oğlak Burcu kadınlarının vazgeçilmez parçası kurtarıcı bir gömlektir. Uzun paltolar ve rengarenk şallar onlar için doğru bir tercihtir. Pastel ve toprak renklerini seven Oğlak burcunun Vintage parçalara özel bir ilgisi vardır. Şık bir saat ve yuvarlak burun ayakkabı vazgeçilmezleri arasındadır. Aile kavramına büyük önem veren Oğlak kadınları için aile yadigarı takılar oldukça değerlidir.

Kova

Modayı yakından takip eden Kova kadını zevkine ve içgüdüsüne dayanarak stilini kendi yaratır. Modern ve rahat giyimi ile öne çıkan Kova burcu kadınına gök ve buz mavisi çok yakışır.

Balık

Hassas ve duygusal Balık burcu kadını, hayal dünyasını kıyafetlerine de yansıtır. Aksesuarlarda her zaman iddialı seçimlerden yanadır. Narinliği simgeleyen su yeşili ve su mavisi renkleri onun rengidir.