Bebek alışverişinde anne-babaların ilk adresi: Ebebek

Ebebek; anne-bebek sektöründeki 13 yıllık deneyimi ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yer alan 29 bebek mağazası ile hayatınızın en güzel macerasında hep yanınızda.

Ebebek’in anne ve babalara sunduğu bebek ürünleri arasında; bebek kıyafetleri, bebek arabaları, bebek yatakları, bebek oyuncakları, ana kucağı, akülü araba, mama sandalyesi ve daha birçok ürün seçeneği mevcut.

Bebek eşyaları denilince ilk akla gelen marka olan Ebebek; Chicco, Baby&Me, Baby&Plus gibi pek çok sevilen markayı bir araya getiriyor.

Bebek alışverişinde ebeveynlerin bütçesini de düşünen ebebek, Şubat ayı boyunca her gün belirli marka ve bebek ürünlerinde %28 indirim fırsatı sunuyor. Bebek mağazalarında da geçerli olan %28 indirim kampanyası bebek alışverişi yapan anne-babalar tarafından çok ilgi görüyor.

Ebebek bebek giyiminde de iddialı
Ebebek.com ve Ebebek mağazaları bebek giyim ürünleriyle 4 mevsim 365 gün benzersiz seçenekler sunuyor. Bebek oyuncakları, bebek yatakları, mama sandalyesi, akülü araba gibi bir çok ürünün bir arada bulunabildiği ebebek, bebek kıyafetleri konusunda da oldukça iddialı. Bebek kıyafetleri arayan anneler için en önemli adreslerden birisi olan ebebek mağazalarında vehttp://www.e-bebek.com web sitesi bebek giyim kategorisinde aradığınız her şeyi bulmanız mümkün.

Ebebek bebek giyim ürünleri arasında body, tulum, etek, elbise, hastane çıkışı, iç çamaşırı gibi yüzlerce farklı çeşit bebek ürününü bulunuyor.

www.ebebek.com’da en çok tercih edilen bebek kıyafetleri markaları arasında yer alan Baby&Kids, geniş bebek kıyafetleri yelpazesine sahip olması sebebiyle anneler tarafından da tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Bebek mağazalarında çok şey, ebebek’te her şey var!
Ebebek; bebek eşyaları denilince akla ilk gelen bebek eşyalarından olan bebek arabaları, mama sandalyesi ve ana kucağının en iyi markalarını tek bir çatı altında topluyor.

Ana kucağı, bebeğinizle ilk zamanlarınızın vazgeçilmez bebek eşyası olacak. İlerleyen zamanlarda bebeğinizle bebek arabasıyla minik gezintiler yaparken mama sandalyesinde mama saatlerini keyifli hale getirebilirsiniz.

Başlıca bebek ürünlerinden olan bebek yatağı, bebek alışverişinin olmazsa olmazlarından. Bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi ve sağlıklı gelişimi için rahat bir bebek yatağına ihtiyacı olacak.

Anne ve babalara; bebek oyuncakları, bebek kıyafetleri, bebek arabaları gibi sınırsız bebek eşyası seçeneği sunan Ebebek’ten alışveriş yapmak için www.ebebek.com web sitesini ve sayısı gün geçtikçe artan Ebebek mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com