Bebeğinizin hassas cildi için 99 bebek bakım ürünleri

dogal-bebek-bakim-urunleri

Bebeklerin cildi çok ince ve hassas olduğu için kolayca zarar görebilir. Bu nedenle bebeğinizin cildine özen gösterip onlar için en sağlıklı ürünleri tercih etmelisiniz. Bu noktada önceliğiniz koruyucu, renklendirici ve paraben içermeyen bitki özlü ürünler olmalı.  %99’a varan doğal içeriğiyle bebeğinizin hassas cildi için özel geliştirilmiş 99 bebek bakım serisi, tam da beklentilerinize uygun olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz cilt bakım ürünleri sunuyor.

99 doğal bebek şampuanı, bebeğinizin cildiyle uyumlu, saf ve yumuşak formülüyle onun banyodaki dostu olmaya aday.  %99’a varan doğal içeriğiyle bebeğinizin narin cildini tahriş etmeden temizleyen 99 saç ve vücut şampuanı, bebeğinizin hem cildine hem de saçına ipeksi bir yumuşaklık katar. Saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olduğu gibi, kolay şekil almalarını sağlar. 99 bebek şampuanı göz yakmayan formülü ve hoş kokusuyla bebeğinize banyoyu sevdirecek.

Bitki özlü ve E vitamini içeren formülüyle 99 banyo yağı ise bebeğinizin cildi için güçlü bir koruyucu.  Banyo sırasında kullanacağınız bu yağ ile bebeğinizin cildini ferahlatıp yumuşaklık verebilirsiniz. İçeriğindeki Ravintsara özü ferahlatıcı ve cildi canlandırıcı bir etki sağlarken, güçlü bir antioksidan olan E vitamini ise cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Bu yağın kullanımı için; banyoda bebek küvetine 20 litre suya 8-10 damla banyo yağı damlatıp sonrasında 3-5 dakikalık nefes açıcı, canlandırıcı vücut banyosu yaptırın. Böylece bebeğiniz rahatlayarak kendini huzurlu hissedecek ve daha iyi uyuyabilecek.

Eğer banyo sırasında yağ kullanmayı tercih etmiyorsanız, banyo sonrası ve alt değişiminde doğal bebek yağı ile hassas cildine yumuşacık bir dokunuş katabilirsiniz. Unutmayın, anne ile temas hem fiziksel hem ruhsal anlamda masaj gibidir. Bebek annesinin dokunuşuyla nasıl mutlu oluyorsa, annenin de bebeğini okşayıp severken duyduğu haz tarif edilemez.

99 bebek bakım serisinin bir diğer üyesi ise 99 bebek losyonu. Bu bitkisel içerikli losyon ile bebeğinizin hassas cildine kusursuz bir bakım yapabilirsiniz. Tatlı Badem Yağı ve kadife çiçeği özlü formülüyle doğal bir bakım sağlayan 99 bebek losyonu, bebeğinizin cildindeki kuruluğu ve kaşıntıyı önleyip cildine yumuşaklık kazandırır. Ayrıca kadife çiçeğinin antibakteriyel özelliği sayesinde hassas bebek cildini tahrişlere ve kızarıklıklara karşı korur. Banyo sonrası 99 bebek losyonu ile yapacağınız masajla bebeğiniz rahatlayarak kolayca uykuya dalabilecek.

99 doğal bebek bakım ürünleri ile bebekler daha sağlıklı ve huzurlu bir büyüme süreci geçirecek.  99 ürünlerini detaylı incelemek için http://www.99.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.