Banyonuz için 5 yaratıcı dekoratif fikir

Orijinal fikirler ile banyonuzda farklı bir görünüm yakalamak istiyorsanız sizin için hazırladığımız alternatiflere göz atmanızda fayda var. Basit ama yaratıcı olan bu örnekler mekanınıza bambaşka bir hava katacak.

banyo-dekoratif

Çekmece kapağından askılık
Çekmece kapaklarından havluluk nasıl olurdu, hiç düşündünüz mü? Farklı boyutlarda çekmece kapaklarını yatay ve dikey şekilde duvarınıza asarak orijinal ve şık bir havluluk elde edebilirsiniz. Kapaklarınızda değişik modellerde çekmece kulpları kullanarak farklı bir hava yakalayın. Bu sıra dışı askılıklar ile ortama dinamik bir görünüm katabilirsiniz.

Şık aksesuarlarınız için çekmeceden duvar rafı
Kullanmadığınız bir dolap çekmecesini farklı bir şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Çekmecenizin iç kısmında bir bölme oluşturun ve dikey konuma getirerek banyonuzun duvarına asın. Böylece ister banyoda ister evin herhangi bir köşesinde kullanabileceğiniz benzersiz bir duvar rafına dönüştürün. Çekmecenin iç kısmını renkli bir duvar kağıdıyla kaplayarak sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Alt kısmına ince bir boru ekleterek de orijinal bir havluluk yaratabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleriniz ve banyo aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bu şık dolap ortama farklı bir hava katacak.

merdiven-raf

Merdivenden raflı dolap

Banyonuz için farklı ve sıra dışı bir raflı dolap düşünüyorsanız merdiven iyi bir seçim olacaktır. Özellikle renkli bir merdiven ile banyonuza canlı ve enerjik bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz raflara sepetler yerleştirerek hem daha kullanışlı hem de daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

saklama-alani

Kavanozdan çok amaçlı saklama alanı
Lavabonuzun kenarındaki duvarı farklı ve şık bir aksesuarla hareketlendirin. Dikdörtgen kesilmiş bir ahşabın üzerine yan yana cam kavanozları dizin ve kişisel bakım ürünleriniz için harika bir alan yaratın. Makyaj pamuğu, diş fırçası ve allık fırçası gibi ürünlerinizi saklamak için pratik ve şık bir çözüm sunacağı kesin.

Tahta sandıktan sıra dışı raflar
Tahta sandıklardan havluluğa ne dersiniz? Ağzı açık tahta sandıkları ferforje desteğiyle duvara monte ettirin. Havlularınızı ve banyo aksesuarlarınızı muhafaza edebileceğiniz farklı bir duvar rafı elde edin.