Balıkçı yaka kazaklar ile şıklığı yakalayın

Balıkçı yaka kazaklar ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi balıkçı yaka kazaklar gardırobunuzun olmazsa olmazları arasında yer alabilir.

balikci-yaka-kazaklar

Balıkçı yaka kazakları ister taytlarınızla ister bol pantolonlarınız ile kombinleyerek sokak modasına uygun, ister jeanlerinizle rahat ve günlük kullanıma uygun, isterseniz de mini eteğinizle, kadınsı ve seksi bir kombin ya da maskülen bir kumaş pantolonla daha sert bir imaj çizen stil rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

balikci-yaka-kazaklar-2

Balıkçı yaka kazaklarda sade örgü şeklinde olabileceği gibi farklı şekillerde dizayn edilmiş ve desenlere sahip modellerde de karşımıza çıkıyor. Farklı bir kombin tasarlayarak, kolsuz kışlık bir elbisenizin altına ince uzun kollu bir balıkçı yaka kazak giyebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Farklı renkleri birlikte kullanarak daha tatlı ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Balıkçı yaka kazaklar için tek renk parçalar kullanarak da çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah, gri, füme, hardal, toz pembe, bebek mavisi tonlarını kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Balıkçı yaka bir kazak ve yine tek renk bir kalem etek ile kombinleyerek iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tarz oluşturmak mümkün. 

Özellikle midi eteklerinizle ince yapıda olan ve içinize soktuğunuz bir balıkçı yaka kazakla ve topuklularınızla çok seksi bir görüntü oluşturabilirsiniz. Emin olun yolda yürürken insanların size imrenen ve hayranlık duyan bakışlarını görmek sizin de hoşunuza gidecek. Etekleriniz renkli ve desenli ise kullandığınız balıkçı yaka kazağın nötr tonlarda olmasına dikkat etmelisiniz, böylece iki parça çatışmayacak, göz yormayacak ve daha uyumlu bir görünümde olacak.

Ceketlerinizin içinden görünen  yarım kollu kazağınızın balıkçı yakası yine size farklı bir hava katmanızı sağlayacaktır. Kazaklarınızı bol boyunlu ya da dar boyunlu balıkçı yaka kazaklarınızla aynı parçalarla çok farklı görünümler oluşturmak sizin elinizde.

Dar bir balıkçı yaka tişörtün üstüne giyeceğiniz bol örgü bir kazak, birlikte kullanacağınız iddialı renkler sizi olduğunuzdan genç gösterecek ve canlı genç bir hava katacaktır. Altına giyeceğiniz sıradan bir kot pantolon olsa bile üstünüzdekiler ve küçük detaylar sizin havanızı değiştirmeye yetecektir. Kot pantolonla tercih ettiğiniz balıkçı yaka kazağınızın arka kısmını rahat ön kısmını koy pantolonunuzun içerisine koyarak yine havanızı salaş ve rahat görünüme çevirebilirsiniz.

Kıyafetin belirlenmesinden sonra tamamlayıcısı yüzde elli makyaj ve saç iken yüzde ellisi de aksesuarlar ve diğer tamamlayıcılardır. Çantanızı, kolyenizi, küpenizi ve diğer takılarınızda dikkat etmeniz gereken husus öncelikli kıyafetlerinizle uyumluluğudur. Aksesuar balıkçı yaka kazağınıza ve tercih ettiğiniz günlük mü yoksa ofis için mi bir kombinasyonda mı kullanacağınızda ayrıca önem arz eder.  Siz de yumuşacık bir balıkçı yaka bir kazak edinin ve birbirinden şık kombinlere imza atın. Balıkçı yaka kazaklar sizin her an kurtarıcınız olacak ve her kombininize rahatlıkla uyum sağlayacaktır.