Bahar Aylarının Vazgeçilmezi 6 Ceket

kot-ceket-4

Bahar aylarının değişken havası özellikle kadınların sıklıkla hastalanmasına sebep olabiliyor. Bu sebeple kıyafetlerinizle uyumlu olabilecek fazla da kalın olmayan baharlık ceketler kullanmanız yararınıza olacaktır. Bahar aylarının vazgeçilmezi 6 ceket önerimiz sayesinde dışarı çıktığınızda hava soğusa bile evinize donmadan geri dönebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik bunların üzerinizdeki kıyafetlerle de uygun olması sayesinde şıklığınızı bu ceketlerle rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

1-Denim Ceket: Çok sevdiğiniz ve soğuk kış günlerinde özlediğiniz ceketlerinize bahar aylarında kavuşabilirsiniz. Rahatlıkla kombin edebileceğiniz, şık olmanıza olanak sağlayan ve bununla birlikte bahar serinliğinden de korunmanızı sağlaması bakımından mutlaka gardırobunuzda bir denim ceket bulundurmalısınız.

2-Blazer Ceket: Hemen her tarz giyim için uygun bir seçim olan blazer ceketler, rahatlıkla kombin edilebiliyor olmaları sebebiyle mutlaka gardırobunuzda yer almalıdır. Özellikle kıyafetlerinizle renk açısından oldukça uygun bir tercih olacak siyah, lacivert ya da beyaz renkli olanların pek çok kıyafetle kombin edilebiliyor olması sebebiyle tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

3-Kimono Ceket: Özellikle son zamanların en trend ceketleri arasında yer alan ve geçen yaz da sıklıkla kullanılan kimono ceketler bahar ayları için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Kendinizi daha özel ve havalı hissetmenize de olanak sağlayacak olması sebebiyle mutlaka elinizin altında bulundurmanız gerekiyor.

4-Keten Ceket: Keten terletmeyen bir kumaş olduğu için bahar ayları için en doğru tercihlerden biridir. Hem sizi terletmeyecek hem de havanın ani serinlemesi sebebiyle soğuktan korunmanıza olanak sağlaması bakımından tercihinizi keten ceketlerden yana kullanabilirsiniz.

5-Kolej Ceketleri: Lise günlerinize geri dönmenize olanak sağlamasının yanı sıra havalı ve sportif bir görüntü de oluşturmaya olanak sağlayan kolej ceketleri farklı renklerden olmaları sayesinde rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Özellikle kot gömleklerle kullanıldığında oldukça şık bir görüntü oluşturuyor olması sebebiyle mutlaka gardırobunuzda bu ceketlere yer vermelisiniz.

6-Renkli Deri Ceketler: Renkli derilerin özellikle geçtiğimiz yazdan bu yana oldukça şık bir seçim olması ile beraber ceketlerde de renkli derinin kullanılması bahar aylarında size çok şık bir görüntü oluşturma bakımından faydalı olacaktır. Mor ve yeşil gibi farklı renklerdeki deri ceketler için mutlaka gardırobunuzda yer vermelisiniz.