Annesini mutlu etmek isteyenler için en özel hediyeler Zet’de

Birbirinden ilginç ve şık tasarımlara yer veren Zet, annesini özel bir hediye ile mutlu etmek isteyenleri buluşturuyor.

Annesini özel bir hediyeyle mutlu etmek isteyenler Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazar yeri Zet’de buluşuyor. Anneler gününde annenizin yüzünü gülümsetecek hediyeyi henüz bulamadıysanız, Zet’de yer alan birbirinden güzel seçenekler size ilham verecek.

kupe-ayakkabi

Giyimden aksesuara, takıdan ev eşyasına kadar özel parçaları bir araya getiren Zet, birbirinden hoş aksesuar ürünleriyle göz dolduruyor. Stiline düşkün ve her daim şık olmaya özen gösteren anneler için en güzel hediye aksesuar olacaktır. Ayakkabı tutkunu annenizi kıyafetlerine şıklık katacak güzel bir ayakkabı ile mutlu edebilirsiniz. Gösterişi seven anneler için taşlı küpe ve bilezikler ideal bir seçim olacaktır. Anneniz takı takmaktan hoşlanıyorsa pek çok kıyafetiyle kullanabileceği şık bir parça tercih edebilirsiniz.

zet-cezve

Kullanışlı ve şık bir cezve kahve sever annelerin hoşuna gidecek bir hediye olabilir. Bu hediyeyi şık bir kahve fincan setiyle tamamlayarak annenizin kalbini fethedin. Sofra sunumuna özen gösteren bir anneniz varsa, onun gönlünü şık bir servis tahtası ile çalabilirsiniz.

zet-servis

450 dükkanı ve 25.000’den fazla ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazar yeri olan Zet’de, özgün tasarımlar ortaya koyan satıcılar ile özel tasarım ürünlere ilgi duyan alıcılar bir araya geliyor. Zet, günden güne bünyesine kattığı yeni dükkanlarıyla ürün yelpazesini genişletiyor. Zet’in anneler gününe özel hazırladığı hediye alternatifleri arasından annenize en uygun anneler günü hediyesini seçebilirsiniz.