Anı Tur ile Bangkok ve Pattaya Turu

 

bangkok-pattaya-turlari

Uzak Doğu’nun egzotik ülkesi olan Tayland, seyahat severler için  mutlaka görülmesi gereken ülkelerden biri. Anı Tur’un düzenlemiş olduğu Bangkok & Pattaya turu ile bu ülkeyi görebilir ve Uzak Doğu kültürünü yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz.

Mistik Uzak Doğu’ya düzenlenen tur Bangkok gezisi ile başlıyor. Anı Tur’un uzman rehberleri eşliğinde Altın Buddha Tapınağı, Çicek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası, Demokrasi Anıtı ve ünlü mücevher fabrikası gezeceğiniz yerlerden. Arzu eden konuklar extra tur olarak düzenlenecek olan kanallar turu ve SeaFood Restoran turuna katılabilirler. Bangkok Turu bitiminde Bangkok’u bütün yönleriyle yaşamış olacak, Budizm hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bangkok’dan sonra Tayland’ın diğer turistik şehri Pattaya’ya hareket edilecek.Pattaya’ya yolculuk sırasında arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Million Year Stone Park, Timsah Çifliği ve Fill Safarisi turlarına katılabilirler. Pattaya’da Mercan Adası turuna katılarak muhteşem okyanus havasını hissedecek ve sizin için özel olarak hazırlanmış bir menü ile hoşça bir vakit geçireceksiniz.

Bangkok & Pattaya turları ile Tayland’ı keşfetmek, Zengin Uzak Doğu mutfağından çok çeşitli yemekleri tatmak ve Uzak Doğu mistizmi ile tanışmak için Anı Tur’un Bangkok ve Pattaya turuna katılın. Anı Tur’un erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak Bangkok Pattaya gezinizi daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com