Yemek davetleri için online catering sitesi Misafirliq.com

Misafirliq.com, bireysel ve kurumsal yemek davetleri için birinci sınıf lezzet ve hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyor. Türkiye’nin ilk ve tek online catering sitesi Misafirliq.com, hazır menülerin yanında kendi menüsünü oluşturmak isteyenlere de pratik çözümler sunuyor. Masa düzeni konusunda da yemek davetlerinin ihtiyacı olan birçok detayı düşünen Misafirliq, sofra çiçekleri, çiçekli tak çeşitleri ve panolara da online mağazasında yer veriyor. Misafirliq, yemek davetleri için garson hizmeti ve mangal şefi hizmeti de sunuyor.

Yemek daveti organizasyonları için yemek çeşitliliğinden dekoratif ürünlere kadar her detaya tek çatı altında yer veren catering firması Misafirliq’te açık büfe menüleri, sofra menüleri, davet yemek menüleri, davet yemek paketleri gibi hazır yemek menüleri bulunuyor. Misafirliq.com web sitesinde kullanıcılar “kendi menünü oluştur” seçeneği ile başlangıçlar, zeytinyağlılar, salatalar, ara sıcaklar, ana yemekler, mezeler, atıştırmalıklar, i̇çecekler, şekersiz unsuz tatlar, tatlılar ve çorbalar ile yemek davetlerine özel kendi menülerini de oluşturulabiliyor.

Eksiksiz bir yemek daveti için Misafirliq.com

Kullanışlı ve şık yemek takımları, her türlü yemek daveti ve masa düzeni ile uyumlu dekoratif ürünler, sofra çiçekleri, nişan, doğum günü, baby shower gibi etkinlikler için günümüzde oldukça popüler bir süsleme olan tak, çiçekli harf, karşılama panosu seçenekleri de sunan catering firması Misafirliq’te yemek davetleri için garson hizmeti ve mangal şefi hizmeti de yer alıyor.

Tüm yemek siparişlerini hijyenik koşullarda hazırlayan Misafirliq.com, bireysel ve kurumsal davetler için özel olarak hazırlanmış catering menüsü çeşitleri sunuyor. Açık büfe menüleri, davet menüleri, sofra menüleri ve yemek paketleri ile davet yemekleri kusursuz bir hal alıyor. Yemek davetlerinize kaliteli ve birinci sınıf lezzetleri, dekoratif ürünleri en uygun fiyatlarla taşımak istiyorsanız hemen Misafirliq.com web sitesinden hızlı bir şekilde online siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz kendi menünüzü oluşturarak, konuklarınıza ziyafet yaşatabilirsiniz.