Yazlık yemek odaları

Yazın bu güzel, ferahlatıcı havasını yemek odalarınıza taşımaya ne dersiniz? Birkaç ufak dekorasyon fikri ile yemek odalarınızı canlı, iç açıcı bir ortama dönüştürebilirsiniz.

yemek-masasi

Camdan bir yemek masası kullanarak odanıza ferah bir görünüm katabilir, daha az mobilya kullanılmış hissi yaratabilirsiniz. Masanızı hazeran beyaz sandalyelerle tamamlayarak güzel bir uyum yakalayın. Sandalyelerinizin minderlerini desenli bir kumaşla kaplatarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mekanda kullanacağınız şeffaf bir aydınlatma ile bu iç açıcı havayı sürdürün. Son olarak masanızın üzerini taze bir çiçekle süsleyerek mekana canlılık katın.

romantik-salon

Odanızda yaz havası yaşatmak için romantik bir dekorasyon tercih edebilirsiniz.  Ayakları beyaz, açık renkli ahşap yemek masasını rustik tarzda hazeran sandalyelerle tamamlayarak nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. Sandalyelerin minderlerini beyaz fırfırlı bir kılıfla örterek sevimli bir görünüm yakalayın. Ortamdaki romantik havayı arttırmak için masayı pembe çiçeklerle donatın.

yemek-odasi-beyaz1

Yemek odasında yaz havası yaşatmanın en iyi yollarından biri açık renk kullanmaktır. Ayrıca mobilyaların hafif ve ince tasarıma sahip olması da önemli bir detaydır. Mobilyalarınızı beyaz ağırlıklı tercih ettiğiniz takdirde mekan daha ferah ve iç açıcı görünecektir. Mümkün olduğunca ince ve zarif tasarımlı objeler kullanarak mekana sadelik katabilirsiniz. Böylece göz yormayan, abartıdan uzak bir görünüm elde etmiş olursunuz. Mekana renk katmak için renkli tablolar ve dekoratif aksesuarları tercih edebilirsiniz.

yemek-oda4

Yemek odanızda renkli, canlı ve ferah bir görünümü bir arada yakalamaya ne dersiniz? Beyaz yuvarlak ahşap bir masayı şeffaf sandalyelerle tamamlayarak şık ve ferah bir görüntü elde edebilirsiniz. Hardal ve petrol mavisinin yoğunlukta olduğu çiçekli bir halı ile mekana canlılık katabilir, sarı ve pembe aksesuarlar ile bütünlük sağlayabilirsiniz.