Yataş Bedding Konfor, Ergonomi ve Şıklığı Bir Arada Sunuyor

Üst düzey konfor ve eşsiz bir ergonomiye sahip olan Yataş Bedding ürünleri, rahat ve kesintisiz bir uyku çekebilmeniz için size yardımcı olurken, yer çekimine meydan okuyan yatakları ile, vücudunuzun anatomisine göre şekli alıyor. En iyi yatak konforu için özel olarak optimize edilen yaylar ve diğer katmanlar, aynı yatağı uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlıyor.

Yataş Bedding ile Kesintisiz ve Kaliteli Bir Uykuya Kolayca Ulaşın

Sağlıklı ve konforlu bir uyku için gerekli olan yeni nesil teknolojiler ile üretilen Yataş yataklar, Visco sünger, visco ped, dht yaylar, pamuk ve organik yün gibi ana malzemeler ile Yataş Bedding yatakların benzersiz bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. Güne iyi bir başlangıç yapabilmek ve gün boyu kendinizi zinde hissedebilmek için yatağınızın konforlu, rahat ve esnek bir yapıda olması büyük önem taşır. Yataş yatakların sırt üstü uyku için mükemmel destek sunan yaylı yatak modelleri, bel çevresinde oluşan stres, yük ve ağrıları önlemeye yardımcı olur. Omurları koruyan anatomik yatak çeşitleri; bel, boyun, omuz ve kalça arasında köprü görevi üstlenerek vücut ağırlığını orantılı bir şekilde destekliyor.

Lateks köpük, hafızalı poliüretan köpük veya Visco tarzı malzemelerin kombinasyonundan oluşturulan şilte ve yataklar, uyku konforunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanıyor. Terleme, nem ve ısı oluşumunu en aza indirerek ferah bir zemin sunan Visco veya Lateks serisi Yataş Bedding modelleri; hibrid lateksin ve memory foam süngerlerin rahatlığını evinize taşıyor. Hafızalı Visco süngerler, açık hücre teknolojisi sayesinde vücut ağırlığına ve ısısına uygun şekiller alıyor. Doğal bel eğrisini koruyan ve destekleyen ürünler, kesintisiz uyku için ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunuyor. Homojen içeriğe sahip olan sünger bazlı yatakları, uyku konforu için ekstra konfor sağlayan; şilte, ped veya alize ürünler ile beraber de kullanabilirsiniz.

Yaylı yatak teknolojileri de Visco yataklar kadar konforlu bir uyku vadediyor. Yataş Bedding yataklarda kullanılan Verticoil Edge yay sistemi, yatağın tüm yüzeylerinde eşit denge ve rahatlık sağlıyor. Rijit birleşim alanları ve hızlı esneme özellikleri ile öne çıkan yay mekanizmaları, uzun yıllar sonra dahi ilk günkü kondisyonunu koruyor. Yeni nesil Yataş Bedding yaylı yataklar, kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilen yay gevşemesi, gıcırtı ve batma gibi sorunların da önüne geçiyor. Kapalı hava akışkanlığı yetenekleri oldukça gelişmiş olan yaylı Yataş yatak modelleri, geleneksel yaylı yatak çeşitlerinden %30 daha fazla hava geçirgenliği ve serinlik sağlıyor.

Konforlu ve Sağlıklı Bir Uyku için Yataş Bedding Ürünlerini Seçin

Yataş Bedding tamamlayıcı ürünleri içinde bulunan Hollofil Allerban yorganlar, alerjik reaksiyonlara ve nefes darlığı gibi sorunlara yol açabilecek etkenleri ortadan kaldırıyor. Climarelle Cool yorgan çeşitleri ise soft kumaş yapısı sayesinde sıcak iklimin etkili olduğu yerlerde ekstra serinlik sunuyor.

Yataş tarafından geliştirilen Ergocoil™ sonsuz yay teknolojisi, geleneksel yaylı yataklara yeni bir soluk getiriyor. UltraWaist bel desteği ile donatılan yataklar, omurganın doğal şeklini koruyabilmesine ve boyun tutulması gibi olumsuzlukları önlemeye destek oluyor. Yatak üzerine kolaylıkla bağlanabilen pedler ise ekstra konfor sağlıyor. Farklı ölçülerdeki Yataş yataklar için üretilen baza ve başlık çeşitleri, kullanıcılara fonksiyonel kullanım olanakları sunuyor. Tek kişilik ya da çift kişilik yataklar için üretilen çekmeceli baza modelleri, fazla giysi ve eşyalarınızı güvenli bir alan içerisinde saklayabilmenize olanak tanıyor. Kumaş, deri ya da vinil gibi malzemeler ile kaplanan yatak başlıkları, yatağınızın görünümünü ve bütünlüğünü tamamlıyor.

Açık hücre teknolojisi ile imal edilen ve NASA tarafından özel olarak geliştirilen Visco ürünler, basıncın olumsuz etkilerini en aza indiriyor. Visco Therapy Balance ve Visco Therapy Spa yastık modelleri omuz, baş ve boyun bölgelerini mükemmel bir şekilde destekleyerek uyku kalitesini arttırıyor. Uyku esnasında başınızın konumuna göre şekil alan Yataş Bedding Visco Therapy Balance yastıklar, mevcut basınç noktalarını en aza indirerek horlama sorunlarını azaltıyor ve rahat bir nefes almanıza yardımcı oluyor. Visco Therapy Spa yastık çeşitleri ise tüm gece boyunca baş ve boyun bölgesine masaj etkisi yaratarak dinlendirici bir etki oluşturuyor. Üst düzey hava akışkanlığına sahip olan Visco yastık serisi ürünler, terleme de yapmıyor.

Dekorasyonun Olmazsa Olmazı Tekstil Aksesuarları

Gece boyunca vücuda temas eden tekstil ürünlerinin hem konfor hem de sağlık açısından verimli olması gerekiyor. Yataş Bedding tarafından sunulan nevresim takımı, yastık kılıfı ve diğer tekstil ürünleri yıkanabilir ve kurutulabilir yapıda imal ediliyor. Farklı ölçü seçenekleri bulunan uyku setleri, ergonomik yapıları sayesinde sağlıklı bir uyku düzenine geçiş yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Kötü koku, nem ve küf oluşumu gibi olumsuz durumlara yol açmayan sağlıklı kumaşlar ve sağlıklı materyaller, kendinizin ve sevdiklerinizin temiz bir ortam içinde uyuyabilmesine destek oluyor. Son derece kaliteli, çevre dostu ve dayanıklı içeriklere sahip olan Yataş Bedding ürünleri, sade haliyle dahi son derece zarif ve modern görünüyor.

Saten, pamuk, keten ve mikrofiber gibi kumaşlar kullanılarak dikilen nevresim takımları, yastık kılıfları ve diğer Yataş Bedding ürünleri, farklı renk ve desen seçenekleri içinden tercih edilebiliyor. Yaşam alanlarınızın mevcut stiline, evinizin iç mimari yapısına ve oda içindeki eşyaların tarzına uygun olarak seçebileceğiniz uyku setleri, kusursuz bir yatak odası oluşturabilmenizi sağlıyor. Uzun elyaf liflerine sahip olan mikrofiber ve sentetik kumaşlar dayanıklı içeriği ile uzun yıllar boyunca formunu koruyabiliyor. Yumuşaklığı ve parlaklığıyla bilinen pamuk dokumalar ve dolgu yastıklar, konforu ve ferahlığı en üst seviyeye çıkarıyor. Sıcak iklimler için ideal olan keten kumaşlı ürünler ise hem estetik görünümü hem de hafifliği ile dikkat çekiyor.

Yatak, yorgan, yastık, nevresim takımı ve havlu gibi Yataş Bedding ürünleri; çoklu renk alternatifleri ve sıra dışı desen seçenekleri ile çeşitlendiriliyor. Bu sayede odalarınızın duvar rengine, duvar kağıdına ya da fayans tipine en uyumlu ürünlere kolaylıkla ulaşabilmek mümkün oluyor. Minimalist hatları ve simetrik desenleri ile modern bir görünüm vadeden uyku setleri, yatak odanızın stilini pratik bir şekilde güncelleyebilmenize olanak tanıyor. Geleneksel tasarım detayları ile öne çıkan ürünler ise zarif desenleri ile büyülüyor. Özetle, her tarza ve her bütçeye uygun uyku setleri, Yataş ürün yelpazesi içinde bulunuyor. Siz de odanızın ölçülerine, yaşadığınız yerin iklim koşullarına ve uyku stilinize en uygun ürünlere Yataş Bedding kalitesi ve ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.