Yarım at kuyruğu saç modelleri

yarım-at-kuyrugu-orgu

Saçlar bir kadının en önemli aksesuarıdır. Eğer saçınız kötü görünüyorsa o gün kendinizi berbat hissedebilirsiniz. Fakat küçük dokunuşlarla,  saçınızı bambaşka bir havaya sokmanız mümkün.

Hem günlük hayatınızda hem de ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model olan yarım at kuyruğu ile harika saçlara kavuşabilirsiniz.Bu model abartıya kaçmadan şık ve modern bir görünüm yakalamak isteyenler için ideal. Saçınızın iki yanından ince bir tutam alıp toplayacağınız sade modellerin yanı sıra örgülü, değişik modelleri deneyebilirsiniz.

yarım-at-kuyrugu

Yarım at kuyruğunu örgü ile farklı bir havaya sokabilirsiniz. Toplayacağınız her iki tutamı örüp ortada düğüm olacak şekilde saçları birbirine bağlayarak değişik bir model elde edebilirsiniz. Böylece sıradanlıktan uzak ve şık bir görünüm kazanacaksınız.

sac-modeli

Saçınızın iki yanından ince bir tutamı burgu halinde yapıp tel toka yardımı ile iki ucunu birleştirdiğiniz bu model, sade ve zarif bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. Uçlarını düz bırakabileceğiniz gibi hafif dalgalı olarak da tercih edebilirsiniz.

yarım-at-kuyrugu-1

İnce bir tutamı topladıktan sonra uçtan kalacak saçınızı balıksırtı örerek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Böylece doğal ve güzel olmayı başarabilirsiniz.

cicek-sac

Bir kır düğününe davetliyseniz saçınızın ince bir tutamını toplayıp üstünü çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Beyaz çiçeklerle süslenmiş saçlar görünüşünüze oldukça romantik bir hava katabilir.

fiyonk-sac

Sevimli bir görünüm yakalamak için fiyonklu tokalardan yararlanabilirsiniz.

örgü-yarım

Birleştireceğiniz her iki tutamı örüp ortada toplayarak hoş bir saç modeline imza atabilirsiniz. Balık sırtı örgü tercih etmeniz daha güzel bir görüntü sağlayacaktır.