X Factor’de mücadele devam ediyor

xfoctor

Kanal D’nin sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan’ın yaptıkları, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “X Factor Star Işığı”nda Pazartesi akşamı “X Factor Kampı” heyecanı tüm hızıyla devam edecek.

Yarışmanın Pazartesi günü ekrana gelecek bölümünde, Emre Aydın’ın çalıştırdığı “Gruplar” kategorisindeki eleme heyecanı kaldığı yerden devam ederken, Armağan Çağlayan’ın çalıştırdığı , “27 Yaş ve Üzeri”, kategorisinde de eleme heyecanı başlayacak.

Her gruptan sadece 6 yarışmacının bir sonraki tura yükseleceği ve kimin gidip kimin kalacağına, sadece o grubu çalıştıran jüri üyesinin karar vereceği bu bölümde, diğer jüri üyeleri ise fikirlerini söyleyecekler ancak, elemelerde etkileri olmayacak.

Kimsenin yeri garanti değil
Her jürinin altı sandalyesi var. Performansını beğendiği yarışmacıyı bir sandalyeye oturtacak. Altı yarışmacı seçtikten sonra, eğer bir yarışmacının, ilk seçtiği altı yarışmacıdan daha iyi olduğunu düşünürse, oturttuğu bir yarışmacıyı sandalyeden kaldırıp, elemek zorunda kalacak. Yani, son ana kadar, sandalyedeki 6 yarışmacının da yeri garanti olmayacak.

Hangi jüri üyesi hangi grubu çalıştırıyor “X Factor Kampı”nda; Armağan Çağlayan, “27 Yaş ve Üzeri”, Emre Aydın, “Gruplar” , Ömer Karacan, “Genç Kızlar” ve Ziynet Sali de “Genç Erkekler”i çalıştıracak.

Yayın Tarihi :10 Mart Pazartesi/2014 Yayın Saati :20.00