E-ticaretin geleceği Webrazzi E-Ticaret’14 Konferansı’nda tartışılacak

E-ticaret sektöründeki gelişmelerin konuşulacağı, sektörel verilerin paylaşılacağı ve girişimciler için pazarın değerlendirileceği Webrazzi E-Ticaret Konferansı, sektörün fikir liderlerini buluşturuyor.

Bu yıl yüzde 50 oranında büyümesi beklenen e-ticaret sektörünün bugünü ve geleceğinin tartışılacağı Webrazzi E-Ticaret Konferansı’nda sektörün birbirinden etkin isimleri konuşmacı olarak yer alacak. 19 Şubat Çarşamba günü sektörün önde gelen isimlerini Point Hotel Barbaros’ta bir araya getirecek etkinliğin sponsorları Ideasoft , TEB , Evim.net ve IBM oldu.

E-ticaret sektörünün tüm açıklığı ile konuşulacağı sektörel verilerin paylaşılacağı ve girişimci bakış açısıyla pazarın değerlendirileceği etkinlikte konuşmacı olacak isimler arasında Evim.net kurucusu CEO’su Ali Özen ve Ideasoft CEO’su Seyhun Özkara bulunuyor. Ayrıca 8digits.com CEO’su Levent Erdoğan, konferansta ‘Online alışverişte büyük veri kullanımı ve ziyaretçiyi müşteriye dönüştürme yollarını’ anlatacak. Bu yıl konferansta e-ticaret şirketlerinin yöneticilerinin yanı sıra, e-ticaret şirketleri için en önemli reklam kanallarının başında gelen Google ve Facebook’tan da konuşmacılar yer alacak. Google Türkiye ve MENA Bölgesi Marka Çözümleri Bölümü Başkanı Kerem Atasoy ve Google Perakende Sektörü Yöneticisi Mahir Erkan‘nın yanı sıra Facebook İrlanda ofisinde E-Ticaret Sektörü Yöneticisi olarak görev yapan Mert Canlı da Webrazzi’nin misafiri olacak.

Önümüzdeki günlerde yeni konuşmacıların da açıklanacağı Webrazzi E-Ticaret’14 Konferansı’na katılım ve sınırlı sayıdaki indirimli bilet şansından faydalanmak için E-Ticaret’14 Kayıt sayfası ziyaret edilebilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com