Uygun fiyatlı uçak bileti arayanlar için yeni bir adres: ucakbileti.com

ucakbileti

Ucakbileti.com Dünyanın her yerine, yüzlerce havayoluna ait uçak biletini tek bir noktadan satın alma olanağı sunmaya başladı.

Farklı özellikleri ve kullanımı kolay yapısıyla dikkat çeken Ucakbileti.com’un internet kullanıcılarına sunduğu hizmetler arasında 2 adımda istenilen yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeleyebilme, havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilme ve en ekonomik uçak bileti fiyatlarından yararlanarak uçak bileti satın alabilme fırsatı dikkat çekiyor. .

0850 250 82 82 numaralı çağrı merkezinden ve web sitesinden 7×24 hizmet bilet satışı yapan Ucakbileti.com’da Türk Hava Yolları, Sunexpress, Pegasus, Anadolujet, Atlasjet, Öger gibi yüzlerce havayolunun biletlerine tek noktadan erişmek, gidiş ve dönüş biletlerini aynı anda farklı hava yolları şirketlerinden satın alabilmek mümkün. .

Otorento iş birliği ile araç kiralama hizmetleri de sunan Ucakbileti.com Bonuscard, CardFinans, Maximum ve Axess kartlarına 12’ye varan taksit seçenekleri, 3D Secure ile güvenli alışveriş olanağı sunuyor. .

Havayolu seyahati için en uygun fiyatları bulabileceğiniz Ucakbileti.com web sitesiniwww.ucakbileti.com adresinden ziyaret edebilir, 0850 250 82 82’den çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.