Sonbaharın vazgeçilmezi:deri ceketler

Sonbaharın güneşli havalarında giyilebilecek en ideal parça kuşkusuz deri ceketler. Mont giysem fazla gelir, hırka giysem yeterli gelmez dediğiniz zamanlarda deri ceketler imdadınıza yetişiyor. Sokak stilinin vazgeçilmezi olan deri ceketleri ister jean ile, ister siyah bir pantolonla, isterseniz eteklerle kombinleyerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Deri ceketlerin tarzınıza asi, seksi ve cool bir hava katacağı kesin.

deri-kombin

Siyah pantolon ile giyinin
Siyah deri ceketinizi siyah dar kesim bir pantolonla giyerek baştan aşağı siyaha bürünebilirsiniz. Böylece hem uyumlu bir görünüm elde eder, hem de cool bir hava yakalayabilirsiniz. Dilerseniz gri veya bordo gibi siyahla uyumlu renklerden destek alabilirsiniz. Stilinize feminen bir hava katmak için pantolonunuzu topuklu bir bot ile tamamlayın.

deri-ceket

Gündüz tercih ettiğiniz spor ayakkabınızı yüksek topuklu bir stiletto ile, omuz çantanızı ise şık bir el çantası ile değiştirerek kombininizi geceye uyarlayabilirsiniz.

Kot ile rahat bir stil yakalayın
Deri ceketinizi kot ile kombinleyerek rahat ve şık bir görünüm çizebilirsiniz. Kotlu kombinleri gündüzden geceye uyarlamak da oldukça kolay. Tek yapmanız gereken spor ayakkabıları çıkarıp stillettoları ayağınıza geçirmek. İşte şimdi geceye hazırsınız.

kot-ceket-stil

Etekle giyinin
Deri ceketinizi ister kalem etekle, ister maksi etekle kombinleyin, doğru parçaları bir araya getirdiğiniz takdirde şık ve iddialı bir stil yaratabilirsiniz.

etek-ceket

deri-ceket-etek

Deri ceketinizi kumaş bir kalem etekle giyebileceğiniz gibi deri etekle de kombinleyebilirsiniz.Biliyorsunuz birkaç sezondur deri etekler oldukça revaçta. Deri deriyle birlikte olur mu demeyin, yukarıdaki örnek bunun en iyi kanıtı. Biraz bohem, salaş ve rahat bir şıklıktan yanaysanız deri ceketinizin altına maksi etek giyinin. Eteğinizin altında kısa süet bir bot tercih ederek tarzınızı tamamlayabilirsiniz.