Silk’n Silhouette ile yaza sıkı ve fit bir vücutla merhaba deyin

selulit-cihaz

Yaz geliyor, bikini sezonu yaklaşıyor. Peki güzelliğinize gölge düşüren selülitleri gidermek için herhangi bir planınız var mı? Daha sıkı ve fit bir vücut için ne gibi önlemler alıyorsunuz? Sağlıklı bir beslenme programı, spor veya çeşitli aktiviteler selülitle savaşmanıza yardımcı olabilir. Bu tip basit uygulamalar selüliti tamamen yok etmese de, onların azalmasını sağlayıp oluşumunu önleyebiliyor. Gün aşırı uyguladığınız egzersizler, her akşam yatmadan önce içtiğiniz yeşil çay, kilolarınızı gizleyen bir elbise, açık hava yürüyüşü, yağ yakımını kolaylaştıran tarçın çayı ve benzeri birçok şey selülitle mücadelede yol arkadaşınız olabilir.

Peki güzel ve fit bir vücut için sizin yardımcılarınız neler? Selülit için evinizde uyguladığınız bir bakım sırrınız, öğünlerinizden eksik etmediğiniz bir yiyecek veya düzenli olarak yaptığınız bir aktivite var mı?

Yaz gelmeden bu korkunç selülitlerle vedalaşmak şart. Yazın plajlarda fit ve güzel bir vücutla dolaşmak, rahatça şort, mayo giyebilmek için selülite karşı harekete geçmenin tam sırası.  Bol su içmek, haftada iki gün yapacağınız sert bir kese, merdiven inip çıkma gibi basit yöntemlerle selülite dur diyebilirsiniz. Selüliti önlemek veya azaltmak için yaptığınız bakımların elbette bir faydası var. Ancak daha etkili, hızlı ve kökten bir çözümü hangimiz istemeyiz ki? Bikini sezonu yaklaşmışken yaza fit ve kusursuz bir bedenle merhaba demek harika olmaz mı? O halde sizin için hazırladığımız yarışma oldukça ilginizi çekecek.

Devrim niteliğinde teknolojisiyle selülitlerin oluşumunu azaltan mucizevi buluş Silk’n Silhouette’i duymayan yoktur sanırım. Varsa da şu an itibariyle merak ettiğinize eminiz. Avrupa’nın en güvenilir firmalarından Silk’n’in dünyada büyük yankı uyandıran buluşu  Silk’n Silhouette, vücudu sıkılaştırıp selülitlerden kurtarmayı vadeden bir cihaz. Ayrıca cildi yenileyen bu sihirli ürün cildi daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Peki bu ürüne en hesaplı yoldan nasıl sahip olabiliriz? İşte o da yarışmamızın en büyük güzelliği. Sizinle gerçekleştireceğimiz yarışma sonucunda bu harika ürüne 250 TL indirimle sahip olma fırsatını yakalayacaksınız. Hepsiburada.com’da 799 TL’ye satılan ürünü 250 TL indirimle alma ayrıcalığına kim hayır diyebilir? O halde gelin bu keyifli yarışmamıza siz de ortak olun.

Yarışmaya Katılmak için;

  • Selülit için uyguladığınız bakım sırlarını içeren bir fotoğrafı facebook ve instagram hesabınızda #evimdeguzellik ve @kozmycom etiketiyle paylaşın
  • Kozmy.com’un facebook ve instagramdan takipçisi olun

28 Mayıs’a kadar sürecek olan bu zevkli ve eğlenceli yarışmamızın sonucunda bizden iki kişi mucizevi selülit cihazı Silk’n Silhouette için 250 TL’lik indirim kuponu kazanacak.