Sezon trendi: Denim kalem etek

Sportif şıklığın en iyi temsilcisi: denim kalem etek

Şu sıralar dünyaca ünlü sanatçıların üzerinden çıkarmadığı bu etekler, kalem etek modasına sportif bir yorum getiriyor. Farklı kombin seçimleriyle her tarza bürünebileceğiniz bu parçayı gardırobunuza eklemenizi şiddetle öneriyoruz.

Denim kalem etekle yapacağınız kombinlerle ister şık, ister spor, isterseniz hanım hanımcık bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu eteği stilime nasıl uyarlarım diyenler için, sokak modasından ilham verici kombin örneklerini bir araya getirdik.

kot-etek

Salaş bir triko ile giydiğiniz eteğinizi stilletto ile tamamlayarak rahatlıkla feminenliği bir arada yakalayabilirsiniz.

kot-etek-3

Hem hanım hanımcık olup hem de çekici görünmek mümkün. Nasıl mı? Önden düğmeli kalem kot eteğinizi şık bir gömlekle kombinleyerek. Eteğinizi kendinden açık tonda mavi bir gömlekle kombinleyin. Gömleği içinde tutmanızı söylememe gerek yok sanırım. Önden düğmeli eteğinizin alttan birkaç düğmesini açıp yırtmaç görünümü vererek daha seksi bir hava yakalayabilirsiniz. Bu zarif şıklığı tamamlamak için ayakkabı seçiminizde stiletto’dan şaşmayın.

kalem-kot-etek

Kot gömleğinizi derin yırtmaçlı kalem kot etekle kombinleyerek spor ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Olivia Plaermo’nun tercih ettiği gibi kıyafetinizi topuklu ayakkabı ile tamamlayarak feminen bir duruş sergileyebilirsiniz.

kot-etek-spor-2

Yamalı, yırtık pırtık kot eteğinizi slip-on spor ayakkabılarla tamamlayarak rahat bir şıklık elde edebilirsiniz. Üzerinde salaş bir gömlek tercih etmeniz ideal bir seçim olacaktır.

etek-3

Kalem kot eteğinizi sezonun trendi ekoseli gömleklerle kombinlemeyi deneyin. Küçük omuz çantası ve stilettolar ile tamamladınız mı arkadaşlarınızla buluşmaya hazırsınız demektir.

kot-kalem-etek

Kot eteğinizle spor ve şık bir tarz yaratmak istiyorsanız, triko ve stilletto ikilisi emrinize hazır. Denim kalem eteğinizi beyaz örgü bir kazak ve nude tonlarda stiletto ile giyerek rahat ve şık bir kombin yapabilirsiniz. Ayakkabınızda yapacağınız ufak bir değişiklikle spor kıyafetinizi kolayca şık bir hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gündüz tercih ettiğiniz spor ayakkabınızı topuklu ayakkabıyla değiştirmek.

kot-etek-5

Stiletto ile kombinleyerek şık bir tarz yaratırken, spor ayakkabı veya babetlerle rahat bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca Rihanna’nın tercih ettiği gibi kot eteğinizi jean gömleğinizle buluşturabilirsiniz.

kot-kalem-etek-2