Sevgilinize ilginç bir hediye seçeneği: Marley Liberate kulaklık

Zet’de bulabileceğiniz ilginç mağazalardan bir atnesi de Mobicom-Marley. Sevgilinize özel farklı bir hediye arıyorsanız güzel bir seçenek.

Mobicom- Marley
Mobicom, Bob Marley’den esinlenerek ortaya çıkan Marley markasına ait kulaklık, hoparlör ve çanta modellerine yer veriyor. Ağırlıklı olarak kulaklıkların yer aldığı dükkanda 30 farklı ürün kullanıcıyla buluşuyor. Yüksek sesle müzik dinleme keyfini doyasıya yaşatan Marley kulaklıklar ve hoparlörler, müziksever sevgiliniz için nefis bir hediye olabilir.
https://www.zet.com/tasarimci/mobicom

Marley Liberate Kulaklık
Marley Liberate kulaklık, etkileyici performans gücü, yüksek ses kalitesi ve ahşap ile paslanmaz çeliği bir araya getiren tasarımıyla hem göze hem kulağa kitap ediyor. Düğümlenmeyi önlemek ve berrak bir ses sunmak için kumaş kaplı kabloya sahip olan Marley, altın kaplama konektörüyle de güvenli ve parazitsiz bir bağlantı sağlıyor. Ayrıca Marley, atık malzeme akışının dışında kalmak için ürünlerinde ve ambalajlarında geri dönüştürülebilen çevre dostu malzemeler kullanmaktadır.https://www.zet.com/urun/marley-liberate-kulaklik-86312