Sevgililer günü’ne romantizm kokulu mumlar

somine-mum

Karanlıkta en büyük kurtarıcımız olan mumlar, yalnızca basit bir aydınlatıcı değil, aynı zamanda ortamın anında havasını değiştiren hoş bir dekoratif aksesuar. Sevgililer gününü evde baş başa kutlayacaksanız, küçük dokunuşlarla bir anda evinizi sıcak ve romantik bir ortama dönüştürebilirsiniz. Bu özel günde salonunuzu süsleyecek birbirinden farklı ve şık mumluk alternatiflerini sizler için bir araya getirdik.
kavanoz-mumluk

Siyah kalpli kavanoz
Düz cam bir kavanozun üzerine, kalp şeklinde bir kağıt yapıştırın ve geri kalan kısmı siyah renge boyayın. Kalpli bölümü beyaz kontürlerle çevreleyin. Böylece çok hoş ve romantik bir obje elde edeceksiniz.

mum-kalpli

Aşk kokulu mumluk
Sade cam bardak içinde yer alan mumların, etrafını kırmızı kalplerle süsleyerek romantik ve sevimli bir mumluk yaratabilirsiniz.

mum-kavanoz

Mason Kavanoz Mumluğu
Cam kavanozu küçük toplar ve suyla doldurup içine mum koyarak şık bir mumluk elde edebilirsiniz. Küçük cam toplar mumun suyun üstünde kalmasını sağlayarak hoş bir görüntü yaratacak.

kahve-cekirdegi-mum

Kahveli mumlar
Küçüklü büyüklü, farklı şekillerde mumların etrafını kahve çekirdeği ile kaplayarak hoş ve iştah açıcı mumlara sahip olabilirsiniz. Salonunuzda veya oturma odanızda yerleri bu mumlarla donatarak güzel bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bu fikir özellikle kahve sever sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir.

mum-kalp

Kalpli mumluk
Ortası kalp şeklinde kesilmiş tahtadan mumluklarla salonunuza egzotik bir hava katabilirsiniz.

vazo-mum

Vazodan mumluk
Kısalı uzunlu cam vazolarınızı suyla doldurup içine taş ve çiçek koyarak şık bir mumluk yaratabilirsiniz. Suda yüzen mumlar ile odanızda hem hoş hem de sıcak bir görünüm yakalayacaksınız.

mandal-mumluk

Mandal mumluk
Konserve kutusunun etrafına çift sıra mandal dizerek orijinal bir mumluk yaratabilirsiniz. Özellikle modern bir dekorasyona sahipseniz, bu şık mumluk oturma odanıza çok yakışacak.