Setur’un Facebook Tatil Takvimi uygulaması ile indirimli tatil yapmaya ne dersiniz?

Setur-Facebook-tatil-takvimi

2014 yılında toplam 115 gün olan resmi ve haftasonu tatillerini takip etmek ve Setur’dan özel indirim fırsatları kazanmak Setur’un Facebook uygulaması ile çok kolay.

Setur’un Facebook için hazırladığı “Setur Tatil Takvimi” uygulaması, Facebook kullanıcılarının tüm resmi ve hafta sonu tatillerini görüntüleme ve ekstra indirimler kazanma fırsatı yakalama olanağı sağlıyor. 

Internet kullanıcıları Setur’un Facebook uygulaması sayesinde resmi ve hafta sonu tatillerine ek olarak yıl dönümlerini, doğum günlerini, yıllık izinleri de uygulamaya ekleyebiliyor, tüm bu tatil günleri için indirim alma şansına sahip olunuyor. 

Setur-tatil-takvimi
2014 yılında Setur’un uygulaması ile tatil planı yapmak isteyenler 19 Mayıs yurt dışı turları, Kurban Bayramı yurt dışı turları, Şeker Bayramı gemi turları gibi farklı tatil seçeneklerinden indirimli olarak faydalanma olanağına sahip. Setur’un 2014 yılı içerisinde yer alan 115 günlük resmi ve haftasonu tatillerine özel geliştirdiği Setur Tatil Takvimi uygulamasına http://on.fb.me/PvHVIB adresinden ulaşabilirsiniz.